E-shop je v provozu, fungujeme skoro jak jste zvyklí.  Bližší informace o provozu a opatřeních zde. 

Allmax MusclePrime Core NEW 570g - EXPIRACE 2/2019

 
Doprodej
 

MusclePrime je kombinace spalovače tuků + aminokyselin (BCAA) a silného anabolizéru, který způsobuje extrémní svalovou pumpu. Budujte kvalitní hmotu a spalujte tělěsný tuk.

Běžná cena 1 229 Kč
Ušetříte 1 130 Kč (–92 %)
Cena 86 Kč bez DPH
99 Kč
Značka Allmax nutrition
Kategorie Anabolizéry před tréninkem
Zvolte variantu
Kód produktu FM_ALL-005-5.7-FB Příchutě: Ovocný punch Vyprodáno 1 229 Kč 99 Kč
86 Kč bez DPH
 

MUSCLEPRIME Core FactorNově objevený růstový signál ve svalech.

Pod názvem mTOR-p70s6k byl u lidí pomocí čipové genové analýzy objeven faktor, který říká svalové buňce STAVĚJ! mTOR-p70s6k  je sám o sobě obrovský objev, ale ještě více vzrušující je, že vědci zjistili, že BCAA v poměru 45:30:25 stimuluje tento specifický bunečný signál a spouští ve svalech tuto budovací mašinérii!

MUSCLEPRIME znamená rozdíl od jakéhokoli jiného Pre-Workout na trhu! 4g (4000 mg) BCAA v každé dávce ve výzkumem ověřeným poměru 45:30:25. Bylo prokázáno, že BCAA zvyšují ve svalech syntézu proteinů, působí jako zdroj energie pro svaly a pomáhají chránit svalovou hmotu. Pokud jde o pre-workout suplementaci 4.000 mg BCAA bude stimulovat potréninkovou syntézu bílkovin a omezí odbourávání svalů (katabolismus).

  "MUSCLEPRIME VYNIKÁ NAD VŠEMI PRE-WORKOUT PŘÍPRAVKY NA TRHU."

 

 

ZAMĚŘEN NA TĚLESNÝ A PODKOŽNÍ TUK

MUSCLEPRIME přináší vášmu tréninku soustředení a energii a přímo aktivuje procesy spalující tuk. Naše exkluzivní SYN-OCT™ směs kofeinu, synefrinu a oktopaminu (ověřen ve vědecké literatuře) přináší efektivní zvýšení výkonu počas tréninku a zvýši váš adrenalin za hranice dosud nedosažitelné!

ELIMINACE LIMITUJÍCÍCH FAKTORŮ

CarnoSyn® Beat-Alanin v MUSCLEPRIME podporuje vyšší koncentraci svalového karnosinu, což vede ke zvýšení síly a svalové hmoty. Bylo dokázáno, že Beta-alanin zvyšuje anaerobní  i aeróbní výdrž  a podporuje zpoždění nástupu únavy, což umožňuje trénovat déle a s větší intenzitou.

          "MUSCLEPRIME IS FOR REAL, když říkáme, že zdecimuje vaše limity, myslíme to vážně!"CELÝ GRAM CITRULINU PRODUKUJÍCÍHO N.O.

1g (1000 mg) čistého Citruline Malátu vám zaručí pumpu, jakou jste nikdy nezažili. Citrulin Malát je klíčovým faktorem pro zvýšení hladiny argininu v těle a je důležitým faktorem při výrobě oxidu dusnatého. Výzkum prokázal, že Citrulin Malát dokáže zmírnit únavu a zvýšit průtok krve.

NAKOPNĚTE RŮST SVALŮ A ZNIČTE TUKY POMOCÍ GH

Precizní poměr 1,2 g Lysinu a 1,2 g Arginin Pyroglutamátu / HCI / AKG 2:1 v jedné porci přesně odpovídá nárustu hladiny přirozeného růstového hormonu po intenzivní cvičení! Zvýšení hladiny růstového hormonu spěje ke zvýšení poměru svalové hmoty a snížení tělesného tuku.

MUSCLEPRIME je ideální před tréninkový doplněk pro zvýšení výsledků každého tréninku. To přináší větší intenzitu tréninku a energii, vyšší nárust svalové hmoty a zvýšení spalování tuků - v kombinaci s vysokými účinky intenzivního „Blood Volume“ tréninku, je MUSCLEPRIME opravdu bezkonkurenční!

 

KLÍČOVÉ FAKTORY MusclePrime Core Factor100% bez kreatinu a sodíku

MUSCLEPRIME® formule je radikálně odlišná od jiných pred-tréninkových formulí na trhu. Pro začátek neobsahuje žádný kreatin. To vám umožní nastavit si kreatinové cykly kdy chcete, nebo začít s pred-soutežní přípravou úplne bez kreatinu. MUSCLEPRIME® je 100% bez sodíku takže je ideální  doplněk pred souteží. Žádné nadýmání, žádné zadržování vody v těle, jen čistá, výjimečně chutná, předtréninková palebná síla .

Budovat svalovou hmotu a pálit tuk

MUSCLEPRIME ® Core Faktor byl navržen pro splnění a překročení vašich potřeb. Přesné zařazení 1,2 g Lysinu a  1,2 g Arginín Pyroglutamátu / HCl / AKG 2:1 v dávce odpovídá výzkumem prokázanému nárůstu hladiny přírodního růstového hormonu po intenzivním tréninku oproti placebu  o 701%. Zvýšení sérového růstového hormonu souvisí se zvýšením svalové hmoty a snížením tělesného tuku.

4 gramy BCAA v každé dávce

4 g (4000 mg) BCAA v každé porci ve výzkum prokázaném poměru  45:30:25. Bylo prokázáno, že BCAA zvyšují ve svalech syntézu proteinů, působí jako zdroj energie pro svaly a pomáhají chránit svalovou hmotu. Pokud jde o pre-workout suplementaci 4.000 mg BCAA bude stimulovat potréninkovou syntézu bílkovin a omezí odbourávání svalů (katabolismus).

Celý gram Citrulinu produkujícího N.O.

1g (1000 mg) čistého Citruline Malátu vám zaručí pumpu, jakou jste nikdy nezažili. Citrulin Malát je klíčovým faktorem pro zvýšení hladiny argininu v těle a je důležitým faktorem při výrobě oxidu dusnatého. Výzkum prokázal, že Citrulin Malát dokáže zmírnit únavu a zvýšit průtok krve.

Efektivní tréninková stimulace

Unikátní SYN-OCT™ povzbuzující směs v MUSCLEPRIME® je navržena tak, aby vnesla soustředenost a energii pro váš trénink, aktivovala spalování tuků a zvýšila intenzitu v posilovně. Není určen "nakopnout" vás aby jste se cítili, jako byste měli příliš mnoho šálek Espressa. Naše exkluzivní SYN-OCT™ směs kofeinu, Synefrinu a oktopaminu je účinný stimulant pro povzbuzení vašeho tréninku, přináší efektivní zvýšení výkonu počas tréninku a zvýši váš adrenalin za hranice dosud nedosažitelné!

Opravdová podpora napumpování!

I když to nejsou primární zbraně této formule, Ženšen, Ginkgo, Coryceps, Hawthorne, niacin a pyridoxin HCl byly zařazeny jako přísady podporující zvýšení krevního objemu - působí jako kofaktory v generaci dilataci cév.

Podpora svalové vytrvalosti

CarnoSyn® Beat-Alanin v MUSCLEPRIME podporuje vyšší koncentraci svalového karnosinu, což vede ke zvýšení síly a svalové hmoty. Bylo dokázáno, že Beta-alanin zvyšuje anaerobní  i aeróbní výdrž  a podporuje zpoždění nástupu únavy, což umožňuje trénovat déle a s větší intenzitou.

OTÁZKY A ODPOVĚDI 1. Kdy se má užívat MUSCLEPRIME?

MUSCLEPRIME: Core-faktor by se měl užívat těsně před cvičením. Můžete ho vzít 15 minut před, až bezprostředně před tréninkem. Strategie využívaná věčšinou  sportovců je vzít si shaker do posilovny s odměrkou MUSCLEPRIME a užít ho těsně před začátkem.

BVT (nebo Blood Volume Training) je velmi populární s tímto produktem u našich sportovců. Tím, že ho užijete dříve, než začnete trénovat, nasměruje vaše telo živiny z MUSCLEPRIME do míst ve svalech kde je jich potřeba již počas zahřívacích sérií.

2. Jak se má MUSCLEPRIME správně užívat?

Rozpusťte 1 lžíci ve vodě před intenzivním tréninkem. Použijte přibližně 4 až 6 oz. vody - upravte množství vody podle chuti, méně vody pro intenzivnější chuť a více vody zas naopak pro méně intenzivní chuť.

3. Co odlišuje MUSCLEPRIME od jiných před-tréninkových doplňků?

MUSCLEPRIME je nabitý ideální směsí aktivních složek, které doslova předurčují svaly pro silný trénink.

4,0 g BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) v poměru 45:30:25. Chcete-li konkrétně: v každé dávce je 1800 mg L-leucinu, L-1200 mg Isoleucinu a 1000 mg L-valinu.

2,4 g jedinečného komplexu Lysin HCl a arginin Pyroglutamate, arginin AKG (2:1), arginin HCl a arginin - komplex podporovaný výzkumem ukazuje 701% nárust přírodního GH v těle.

1,0 gram  Citrulin Malátu přímo zvyšuje hladinu argininu v krvi, který se prokazatelně promítne  zvýšením oxidu dusnatého – to vede k výrazné vazodilataci, a co je důležitější, výrazne překrví svalové tkáně během tréninku.

600 miligramů beta-alaninu napomáhá ke zvýšení svalové síly, zlepšení svalové vytrvalosti a zvyšuje intenzitu tréninku.

620 miligramů POS-ION zdroje elektrolytů. Kombinace kladných iontů, jako je vápník, draslík a hořčík –  všechny mají zásadní význam pro zajištění vysoké úrovně hydratace, která je nezbytná pro váš výkon. I malý pokles hladiny hydratace může negativně ovlivnit výkon.

Syn-Oct STIM FACTOR velmi unikátní směs C / S / O Kofeinu, Synefrinu a oktopaminu, která zvyšuje úroveň stimulace do té míry, že vylepší vaše cvičení, aniž by došlo k prílišné stimulaci.

Anti-Ox faktor je vynikající komplex antioxidantů, které pomáhají zabránit činnosti volných radikálů. Volné radikály jsou elektrony, které jsou uvolněny v chemické reakci zvané oxidace. Rychlost této reakce se dramaticky zvýší během fyzické aktivity. Zvýšená hladina volných radikálů vede k poškození tkání, včetně svalové tkáně. Udržením vysoké hladiny anti-oxidantů během tréninku, udržíte volné radikály v šachu a zabráníte poškození tkání. Vitamin C, kyselina alfa-lipoová, vitamin E a selen jsou účinné antioxidanty, které pomáhají chránit vaše tělo při tréninku.

100% RDI B12 ve vysoce biologicky dostupné formě methylcobalaminu, který pomáhá s výrobou energie ve vašich buňkách.

4. Může se MUSCLEPRIME kombinovat s jinými produkty ALLMAX?

Ano! Zde jsou některé ideální kombinace:

Kreatin: skvělý suplement, ale záměrně jsme ho vynechali, proč?Protože zatímco kreatin má velké výhody, mnoho lidí:A) Chce přípravek bez kreatinuB) Kreatin jim činí nadýmání, nebo si připadají nafoukleC) Jejich tělo na kreatin nereaguje – prostě pro ně nefunguje.Navíc to představuje velkou příležitost -Kreatin je určen pro cyklování. Pro dosažení nejlepších výsledků (odborná literatura je v tomhle docela přesvědčující), je třeba nasytit své tělo v úvodní fází k dosažení hladiny potřebné pro dosažení maximálního účinku. Kromě toho, tělo prochází negativní zpětnou vazbou, kdy receptory a transportní mechanismy znižují hladinu produkce kreatinu a po určité době - obvykle asi po 8 týdnech si vaše tělo "zvykne" na pozitivní účinky kreatinu.Odpověď na tento problém je cyklování kreatinu k dosažení maximálního účinku. Sečteno a podtrženo, v důsledku negativní zpětné odezvy by ste neměli užívat kreatin bez nasycovací, udržovací a vymývací fáze. Pokud tak učiníte, riskujete negativní vliv na receptory, které transportují kreatin.

(Nasycovací) 10 g po dobu 7 dnů,

(Udržovací) 5 g 7 týdnů (49 dnů), a

(Vymývací) 0 g - Opakovat.

Další fakt o kreatinu. I když je prakticky v každém Pre-Workout výrobku na trhu, A) je obvykle obsažen na úrovni pod 5 g / den co je minimální dávka pro údržbu (a hodně pod 10 g / den potřebných v nasycovací fázi) B) Drtivá většina lidí užívá jejich předtréninkový doplněk jen v tréninkové dny - i pro extrémní sportovce to znamená nejvíc 5 dní v týdnu. Pokud by sportovec spoléhal na kreatin jen v předtréninkovém doplňku vynechá nejméně 2 dny.Aby byl kreatin efektivní, je potřeba brát ho denně.

Nejlepší cesta pro optimální účinky kreatinu je kreatin použít jako samostatnou složku ve spojení  s MusclePrime.

Beta-alanín:

Beta-alanín je samozřejmě součástí  MUSCLEPRIME v dávce 600 mg v jedné porci v patentované a značkové CarnoSyn ® verzi. Problém s beta-alaninem je, že i když je vysoce efektivní, má svou nevýhodu – pocit „jehel v dlaních“. Tento pichlavý pocit tepla zažívá většina uživatelů někde nad 1000 mg v dávce. Jak je známo, Beta-alanin je fantastický doplněk, a měl by být užíván v rozmezí mezi 1 g a 5 g -, ale uživatelé potřebují sami regulovat jeho příjem, aby bylo dosaženo optimální dávky a zároveň se vyhli negativním dopadům při vysoké dávce. Řešením je 100 g nebo 400 g beta-alaninu s MUSCLEPRIME a dosažení optimální dávky, kterou může uživatel nejlépe snášet.

Glutamine:

Glutamin je daleko méně komplikovaný z hlediska kombinování s MUSCLEPRIME. Naši špičkoví atleti doplňují glutamín na úrovních, které jsou daleko za tím, co jste mohli, nebo bude chtít přidat do jakéhokoli před-tréninkového suplementu. Kromě toho, sportovci raději užívají Glutamin jak před, tak i po tréninku a často po probuzení a před spaním. Řešení může být 1000 g glutamínu, co umožňuje  větší dávkování v častějších intervalech, aby byl dosažen co nejlepší účinek.

Protein:

HEXAPRO je dokonalý partner pro tento výrobek. HEXAPRO je něco co budete chtít po každém tréninku s MUSCLEPRIME během nesoutěžního období. Pro optimální hladinu bílkovin a před soutěží je jistě vítězem ISOFLEX - toto je třešničkou na dortu, bez debat.

5. Jak se MUSCLEPRIME: Core-Factor liší od RAZOR8 Blast powder?

MUSCLEPRIME je bez kreatinu a má mnohem vyšší úroveň Beta-Alanínu než RAZOR8. RAZOR8 má silnější povzbuzující účinek a má jiný profil, v kterém používáme Cranes Bill extrakt, Hordenine a Naringin, který produkuje i silnější účinek a odlišný pocit. MUSCLEPRIME má nižší úroveň kofeinu a synefrinu a používá oktopaminu, který podporuje jiný účinek, přijatelnější pro ty, kteří preferují lehčí povzbuzující účinek.

RAZOR8 má kreatin, ale žádné BCAA - součástí MUSCLEPRIME  je 4 g BCAA v jedné dávce. RAZOR8 má 80 porcí což je skvělá hodnota pro lidi, kteří se více zajímají o povzbuzující účinek a nejsou zaměřený na začleňování aminokyselin, kteéý má MUSCLEPRIME. Je jasné, že někdo, kdo se zajímá o "formuli atlétů" a chce 4g BCAA, 2,4 g LYS-ARG-PYRO se 1 g citrulinu koupí MUSCLEPRIME, zatímco někdo, kdo hledá koncentrovaný před-tréninkový doplněk s kreatinem upřednostní RAZOR8.

6. Jak MUSCLEPRIME chutná?

Velmi brzy, budete moci posoudit sami, ale já vám řeknu, naši sportovci  souhlasí, že to je daleko lepší než předchozí verze, pokud jde o chuť jsou zcela nesrovnatelné. Chuť tohoto produktu srovnávají s AMINOCORE, a někteří dokonce říkají, že je to trochu lepší - s ohledem na to, jakou popularitu si získal AMINOCORE, to říká hodně. White Raspberry chutná jako cukroví - bez sebemenšího náznaku hořkosti, a pro ty, kteří se o to zajímají, chuť WR je 100% bez barviv. To vás oprávňuje těšit se na trénink jen pro tu skvělou chuť.

7. V čem se MUSCLEPRIME liší od konkurence?

Nikdo nemá tak kvalitné BCAA s poměrem 45:30:25 leucin, valin, isoleucin (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) - jsme hrdi na to, že dávame dohromady výrobky s opravdovou sílou – MUSCLEPRIME je toho jasným příkladem. Rychlý pohled na naši plne transparentní  panel se zložením vám řekne, že je to seriózní přípravek, který přinese výsledky. Nikdo jiný nemá přípravek na zvýšení přirozeného GH jako my  -  MUSCLEPRIME mění pravidla hry a opírá se o velkou studii, a ano, jako obvykle,  obsahuje plne účinné dávkování lysinu a argininu podložené studií - a ano, studie byla studie na lidech, ne na zvířetech, nebo  in vitro laboratorní testy. Přezkoumána, placebem kontrolovaná, publikovaná, zlatý standard mezi výzkumními studiemi.

8. Mám používat MUSCLEPRIME ve dnech, kdy netrénuji?

MUSCLEPRIME by měl být konzumován jen v tréninkové dny, nebo před jinou fyzicky náročnou činností.

9. Existují nějaké vedlejší účinky spojené s MUSCLEPRIME, o kterých bych měl vědet?

Používejte MUSCLEPRIME pouze podle pokynů.  Zatímco dávka beta-alanínu je natolik nízká, že by k tomu nemělo dojít, některým uživatelům může způsobit přechodné a mírné zarudnutí kůže a / nebo svědění, typicky se to stáva pouze při dávce 1 g nebo vyšší, a jakmile jste na beta-alanín zvyklý, k negativnímu efektu už nedochází. Je to normální, nelekejte se, brzy to zmizí. Vzhledem k tomu, že obsahuje kofein, synefrin a oktopaminu (které jsou stimulanty), neužívejte s jinými produkty se stimulačním efektem (např. káva, cola, čaj, energetické nápoje, léky s pseudoefedrinem nebo efedrin, přípravky na hubnutí s kofeinem nebo jiné stimulanty ). Pokud máte nějaké zdravotní potíže, nebo užíváte-li nějaké léky, poraďte se před užitím se svým lékařem.

10. Kolik kofeinu je v MUSCLEPRIME?

1 porce odpovídá přibližně silnému šálku kávy (160 mg). Podíváte-li se na štítek, jednoduše tuto informaci naleznete, protože máme kompletne transparentní složení, což znamená, že vám řekneme, co přesně každá dávka MUSCLEPRIME obsahuje. Začali jsme to dělat dávno předtím, než to dělal někdo jiný.

11. Pro koho je tento produkt určen?

Pro každého, kdo chce zlepšit intenzitu svého tréninku s lepší výdrží a výkonem. C / S / O (Kofein / synefrin / oktopaminu) má klinicky ověřený efekt, který způsobuje pokles vnímané míry námahy, jednoduše řečeno,dělá váhy lehčími, než obvykle. Vedlejší prospěch - můžete zvýšit úroveň námahy a intenzity. V důsledku toho můžete zvýšit stimulaci jak kosterního svalstva, tak i nervového systému.

Pro každého, kdo chce dostat lepší výsledky z tréninku - považujte MUSCLEPRIME za akcelerátor tréninku. Vyšší míra úbytku tuku (C / S / O směs + GH Blend), zvýšení nárůstu svalů (BCAA + GH Blend + Beta-alanin) a snižuje se stupeň odbourávání svalů během i po tréninku (BCAA).

12. Co alergie?

Složky v MUSCLEPRIME jsou samy hypoalergenní, ale jak je uvedeno na štítku, zařízení kde se vyrábí také zpracovává mléko, vejce, sóju, pšenici a arašídy. I když se řídíme cGMP standardem aby sme omezili potenciál pro jakékoli křížové kontaminace pořád existuje možnost kontaminace a pokud máte alergii na některou z výše uvedených složek, měli byste se MUSCLEPRIME vyhnout.

 

MUSCLEPRIME 570g White Raspberry

Serving Size:1 scoop (19 g)Servings Per Container:30Amount Per Serving% Daily Value*Calories15     Calories from Fat0 Total Fat0 g0%Total Carbohydrates4 g1%    Dietary Fiber0 g0%    Sugars0 g†Vitmain C60 mg100%Vitamin E7.5 IU25%Calcium200 g20%Niacin20 mg100%Vitamin B61.6 mg80%Vitamin B126 mcg100%Magnesium200 mg50%Selenium60 mcg86%Potassium220 mg6%45:30:25 BCAA:BETA•A MYO•SYN FACTOR4,600 mg†BCAA Blend [L-Leucine (1,800 mg) L-Valine (1,200 mg) L-Isoleucine (1,000 mg)], Beta-Alanine (as CarnoSyn®) (600 mg)SYN•OCT™ STIM•FACTOR3,118 mg†L-Tyrosine (1,500 mg) Taurine (1,257 mg) SYN•OCT™ Factor (190 mg) [Caffeine Anhydrous (160 mg), Synephrine (20 mg), Octopamine (10 mg)] N-Acetyl L-Tyrosine (158 mg), Phosphatidylserine (12.5 mg) Vitamin B12 (as methylcobalamin) (6 mcg)LYS-ARG-PYRO FACTOR2,400 mg†LYS-ARG-PYRO Blend [Lysine HCl (1,200 mg), ARG•PYRO Blend (Arginine Pyroglutamate, Arginine Taurinate, Arginine HCl, L-Arginine Base) (1,200 mg)]N.O. FACTOR1,369 mg†Citrulline Malate (1,000 mg), Arginine Taurinate (300 mg), Niacin (20 mg), American Ginseng (7% Ginsenosides, 0.8 mg) Extract (12 mg), Co-Enzyme Q10 (12.5 mg), Cordyceps (10 mg), Hawthorne Berry (8 mg), Ginko Biloba (24% Ginkgosides, 1.2mg) Extract (5 mg), Vitamin B6 (as pyridoxine HCl) (1.6 mg)ELECTROLYTE FACTOR (K+/CA2+/Mg2+)620 mg†Potassium (as dipotassium phosphate) (220 mg), Calcium (as calcium citrate & calcium carbonate) (200 mg) Magnesium (as magnesium citrate & oxide) (200 mg)ANTI•OX FACTOR138 mg†Vitmain C (as calcium ascorbate) (60 mg), Alpha Lipoic Acid (20 mg), Vitamin E (as dl-tocopheryl acetate) (7.5 IU) (8 mg), Selenium (as selenomethionine) (60 mcg)

OTHER INGREDIENTS: Maltodextrin, Malic Acid, Citric Acid, Natural and Artificial Flavors, Sucralose

ALLERGEN INFORMATION: Contains Soy. Produced in a facility that also handles Milk, Soy, Egg, Peanut, Tree Nut, Fish and Shellfish products.

RECOMMENDED USE: Mix 1 scoop with 6-8 oz (approx. 180-240 ml) of water and drink before workouts.

POZOR !!

Výrobek není vhodný pro vrcholové sportovce. Pro jeho použití se předem poraďte se svým trenérem, nebo výživovým poradcem. Za případné pochybení nenese výrobce ani prodejce zodpovědnost.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: