Aktuálně lze objednat pouze produkty, které máme přímo skladem.

Inspirace na vánoční dárky pro boxery

Pro všechny mámy a táty a přítelkyně (či přítele) nadšenců do boxu, muay-thai a dalších kontaktních sportů a činností (MMA, krav-maga, kickbox, ...), přinášíme inspiraci na vánoční dárky, ze kterých bude ten váš boxer (či boxerka) nadšen(a)! Samozřejmě se můžeš inspirovat i pokud jsi sám boxer a hledáš novou výbavu přímo pro sebe :-)
Sice teď kvůli vládním nařízením není možné trénovat jako kdysi, ale dřív nebo později to možné bude. Bylo by škoda darovat na Vánoce nějakou ptákovinu, jen aby pod stromečkem něco bylo, když máte doma boxera tělem i duší a brzy se mu opět bude hodit super výbava na trénink a zápasy.

garance_vymeny_darku_clanek

Nevyhovující vánoční dárky měníme za jiné zboží až do 29. 1. 2021 - přečtěte si celé podmínky garance výměny zboží po Vánocích.

Boxerské rukavice

Důležité je vybrat správnou velikost rukavic. Nejlépe se podívat na ty stávající, zda jsou 10, 12, 14 nebo 16 oz. A vybrat stejné. Pokud takovou nápovědu nemáte, vyberte velikost podle našeho článku o boxerských rukavicích.
Nejkvalitnější rukavice jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže. Jejich cena je o dost vyšší, na druhé straně takové rukavice ty levnější předčí v trvanlivosti.

CENOVĚ
VÝHODNÉ

boxerky_a1  boxerky_a22 boxerky_a3 
SKVĚLÝ POMĚR CENA/VÝKON boxerky_b1 boxerky_b22 boxerky_b3
NEJKVALITNĚJŠÍ
BOXERKY
boxerky_c2 boxerky_c1 boxerky_c3

 

Nebo si prohlédněte celou nabídku kvalitních boxerských rukavic.

Chrániče zubů

Bez chrániče zubů nemůže boxer do ringu nebo na trénink, to je jasné. Nešetřete na kvalitě, zuby má člověk jen jedny a ty umělé stojí čas, peníze (hodně peněz) a bolest. Kvalitní chránič je jistota.

CENOVĚ
VÝHODNÉ
chranice_zubu_a12  chranice_zubu_a2  chranice_zubu_a3 
BEZ KOMPROMISŮ  chranice_zubu_b1  chranice_zubu_b123  chranice_zubu_b3

 

Nebo si prohlédněte všechny chrániče v zubů v nabídce.

Oblečení na trénink

boxerske_sortky obuv_boxer arrow_rash rash_small