Informace o provozu v době opatření proti šíření viru Covid-19

palec_zelenyVážení zákazníci, jsme v tom s vámi.
Nejdůležitější informace pro vás - náš e-shop je v provozu!
Přijímáme a expedujeme objednávky, jsme tu pro vás na telefonu i emailu.

Objednejte v klidu a bezpečí u svého počítače a nechte si doručit nákup až domů před dveře.

Vzhledem k nařízení vlády i jako naše vlastní preventivní opatření proti šíření viru Covid-19, jsme zavedli několik úprav oproti běžnému režimu našeho internetového obchodu. Všechny jsou pro vaše i naše bezpečí a ochranu. Pokud vás zajímají, čtěte dále :-)

Platby

check_ico3 Úhrada objednávky probíhá bezpečně bez kontaktu s kurýrem.

Nákup je možné uhradit pouze bezhotovostně - což je nejbezpečnější cesta, jak se vyhnout zbytečnému styku s dalšími osobami a předměty na které sahají další lidi (hotovost, čtečky dopravců, kliky u dveří, apod.).
Lze platit bankovním převodem (ten jsme v předchozích dnech dokonce finančně zvýhodnili podle výše nákupu), platební kartou on-line (samozřejmě zdarma) nebo přes platební metodu Twisto, což je oblíbená a bezpečná cesta odloženého nákupu, kdy zaplatíte až za 14 dní od nákupu.

Dobírku v tuto chvíli na našem e-shopu nenajdete. Pokud máte strach o své peníze, nemusíte mít obavu, Fitexpert.cz je na trhu od roku 2015 a na nezávislém serveru Heuréka by nás na základě nákupu u nás za poslední tři měsíce doporučilo 100 % zákazníků, kteří u nás nakupovali. Jsme prostě solidní firma a snažíme se naši práci dělat co nejlépe to jde. A pokud byste byli opravdu velmi velmi nedůvěřiví, využijte zmíněné Twisto, kdy nejdříve obdržíte zboží a do 14 dnů teprve platíte.

Dopravci

check_ico3 Doručení proběhne až na vaši adresu, ideálně před dveře a bez přímého kontaktu s doručovatelem.

Pro doručení nákupu si stále můžete zvolit mezi Českou poštou a kurýrem PPL.

Čím méně lidí potkáte při doručení zásilky, tím lépe pro vás. Některé pobočky navíc nejsou v provozu nebo mají omezenou pracovní dobu.
Zboží objednáte a zaplatíte přes počítač, dopravce vám jej doručí domů (či do práce) a ideálně s ním nemusíte přijít ani do přímého kontaktu, můžete si balíček nechat doručit před dveře - dopravci v těchto dnech umožňují předání zásilky i bez podpisu. Stejně tak jsou doručovatelé vybaveni ochrannými rouškami a mnohdy i rukavicemi.

Pro ty, kteří si chtějí zásilku někde vyzvednout, jsme znovu nazpět zprovoznili i všechny výdejní místa (pošty, Parcelshopy, Zásilkovny).

DOBA DODÁNÍ

check_ico3 Všechny produkty, které máme v e-shopu zeleně označeny "skladem", odesíláme tak rychle, jak jste zvyklí. 

U zboží, které je na objednávku, může v této turbulentní době dojít k mírnému zpoždění v odeslání z naší strany oproti avizovaným termínům. Teď nám prostě někteří dodavatelé neposílají tak rychle, popř. se zásilky zpozdí po cestě, zvláště pokud cestují ze zahraničí. Pokud však k tomuto dojde, půjde o zpoždění v rámci několika málo dnů, jistě není důvod to předem vzdávat a neobjednat :-)

PRODEJNA

Kamenná prodejna v Ostravě je z důvodu vládního nařízení uzavřena od 22. 10. do 2. 12. 2020.
Provoz e-shopu tím není nijak ovlivněn. Možný je výdej uhrazených internetových objednávek na adrese prodejny.

Prodejna bude otevřena od 3. 12. 2020.

HYGIENA

check_ico3 Nechceme nakazit sebe ani vás, proto se tak chováme :-)

Omezili jsme pohyb osob jak v týmu, tak z venku, při styku s cizími osobami dodržujeme bezpečný odstup či ještě lépe bezkontaktní předání zásilek, používáme roušky a dezinfekční gely, zvýšili jsme intenzitu čištění našich prostor. Pravidelně měříme teplotu zaměstnanců a pozorujeme výskyt příznaků. Dodržujeme hygienické a jiné doporučení a používáme zdravý selský rozum. Zatím jsme všichni zdraví, doufáme, že i vy! :-)

JSME TU PRO VÁS

Pokud si nevíte s něčím rady nebo máte dotaz, kontaktujte nás.

Věříme, že tuto nestandardní a nelehkou situaci společně zvládneme, děkujeme za vaši přízeň.

Vyberte si u nás doplňky stravy, oblečení, obuv Crocs a vybavení pro bojové sporty.

/Publikováno 23. 3. 2020, aktualizováno 29. 12. 2020/