PRODLOUŽENÍ LHŮTY NA VÝMĚNU ZBOŽÍ | Sleva 5 % pro registrované zákazníky. | Lze objednat pouze zboží, které máme skladem.

Výhodnější doprava k nám do e-shopu

Potřebujete nám zaslat zboží nazpět, např. z důvodu nevhodné velikosti? Můžete to udělat za výhodnějších podmínek a jednoduše ve spolupráci s námi a Zásilkovnou.

Níže na této stránce je uveden postup pro samotnou dopravu zboží k nám nazpět za výhodnějších podmínek. Veškeré informace, tedy podmínky a postup pro výměnu či vrácení jsou uvedeny zde. S těmi je nutné se seznámit a dodržet vždy.

Postup odeslání zboží nazpět do našeho e-shopu za výhodnějších podmínek:

  1. Ke zboží přiložte vyplněný formulář (pro výměnu nebo vrácení, formuláře najdete na této stránce)
  2. Zboží dobře zabalte pro přepravu.
  3. Na zásilku samotnou nemusíte nic psát (důležitý je formulář uvnitř).
  4. Zásilku zaneste do jakékoliv pobočky Zásilkovny, kde obsluze nahlásíte kód: 91883084
    Obsluze nebudete při předání zásilky nic platit, není třeba nic generovat v aplikaci Zásilkovny, apod.

Tato služba je zpoplatněna částkou 89 Kč, tuto částku nebudete hradit přepravci, ale nám. Řeší se to až poté, co nám je zásilka doručena. Částka za dopravné bude odečtena z nároku na vrácenou částku za zboží v případě vrácení zboží, popř. to spolu vyřešíme platbou přes bankovní převod v jiných případech - to zasíláme údaje emailem.

Zásilka musí splňovat tyto parametry:

  • Maximální hmotnost: 10 kg
  • Maximální rozměr jedné strany: 120 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran: 150 cm (např. 60×50×40 cm)
  • Minimální rozměry: 10 x 7 x 1 cm

Můžete k nám zboží zaslat jiným způsobem nebo sami přes Zásilkovnu?
Ano, samozřejmě. Výše uvedený postup nemusíte využít, ale je rychlý a levný. Klidně pošlete zboží Českou poštou nebo přes jiného dopravce "na vlastní triko". Bohužel když to pošlete přes Zásilkovnu sami (ne podle návodu výše), tak s takovými zásilkami bývají často při doručení problémy. Víme o tom, že je to jeden z nejvyužívanějších přepravců, proto jsme vymysleli tento způsob, který by mohl vyhovovat všem :-) Když to uděláte podle návodu, doručí nám zásilky tentýž řidič, který odváží zásilky, které jsme vyexpedovali zákazníkům a tam je spolupráce mnohem lepší a bezproblémovější. A vyjde vás to levněji, protože aktuálně si Zásilkovna účtuje "od 109 Kč" pro doručení na adresu a cena není menší ani u jiných přepravců.