Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1910 hodnotení
5
1859x
4
29x
3
5x
2
4x
1
13x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JJ Avatar autora Jakub Ježek Hodnotenie obchodu je 2 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 8. 2. 2022
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, byť takto nízké z dostupných informací nechápu. Zboží jsme Vám odeslali v poloviční době než avizujeme, to jste převzal a nedohledal jsem žádnou komunikaci k Vaší údajné nespokojenosti s e-shopem, průběhem objednávky nebo se zbožím. Pokud vznikl problém, tak určitě budeme rádi za konkrétní výtku, ať můžeme prověřit, případně napravit.
NK Avatar autora Nikola Kraus Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
JN Avatar autora Jana Naivertová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
Spokojenost s objednáním.
MG Avatar autora Michal Galád Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
FŠ Avatar autora Filip Šilar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
Vse o objednavky az po dodani zbozi naprosto v poradku a senzacen rychle. Moc doporucuji :)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7. 2. 2022
+ rychlost
+ dobré ceny
+ komunikace
+ široký sortiment zboží na bojové sporty
- nic

KP Avatar autora Kateřina Prynychová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5. 2. 2022
ŠK Avatar autora Šimon Kamenický Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4. 2. 2022
Moc Dobry
LJ Avatar autora Lukáš Jevický Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4. 2. 2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3. 2. 2022
+ Rychlé doručení, kvalitní zboží

PČ Avatar autora Petra Čížová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3. 2. 2022
JH Avatar autora Jana Hrbkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2. 2. 2022
RV Avatar autora Roman Valíček Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1. 2. 2022
MS Avatar autora Martin Siska Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1. 2. 2022
MK Avatar autora Marek korda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1. 2. 2022
VV Avatar autora Vladimir Vystavil Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31. 1. 2022
rychle doruceni a perfektni servis, takhle ma internetovy obchod vypadat ;)
BP Avatar autora blfyzio, Praha Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31. 1. 2022
Maximální spokojenost, všem doporučuji
ZK Avatar autora Zuzana Kubešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31. 1. 2022
CENA
T Avatar autora Termez4026 Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31. 1. 2022
Vše OK
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29. 1. 2022
+ CENA
- NIC

Ovládacie prvky výpisu

1911 položiek celkom