Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
1889 hodnotení
5
1838x
4
29x
3
5x
2
4x
1
13x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
K
Káťa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22. 4. 2021
I pres momentalne nedostupne zbozi, super komunikace v prubehu, ze se nemusim bat a vse jede podle planu. Vzdy vse jak ma byt.
M
Mira
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22. 4. 2021
Rychle doručeno
Komunikace okamžitá
Naskladneno do týdne co nebylo skladem
Příště koupím zase zde
T
Tom
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19. 4. 2021
Rychlé dodání zboží.
JK
Jan kříž
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19. 4. 2021
ano jsem spokojený
T
tomas
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19. 4. 2021
naprostá spokojenost a vyloženě údiv (pozitivní) nad rychlostí doručení
PF
Pavel Fedor
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16. 4. 2021
Ano jsem spokojený
M
Maroš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16. 4. 2021
Rýchlosť neskutočná nečakal som také rýchle dodanie na SK. Tovar sedí, nemusíte sa báť objednávať
A
Aleš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15. 4. 2021
rychlost, spolehlivost
M
Miroslav
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15. 4. 2021
Spokojený
R
Radka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15. 4. 2021
Skvělá komunikace!
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15. 4. 2021
Komunikace.
Rychlost dodani.
Z
Zdenka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15. 4. 2021
Rychlost a spolehlivost
V
vítězslav
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14. 4. 2021
Vynikající obchod, jsem vždy spokojen s nákupem
+ spolehlivost
+ rychlost
obchod doporučuji
L
Lucie
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7. 4. 2021
Zboží doručeno v pořádku a včas.
Obědnal sem zboží které bylo skladem . Po 2 dbech přišlo že není skladem a že dodání bude opožděno psal sem tam email nikdo se neoptěžoval odpovědět a cca po 7 dnech že posílají samozřejmě sem obědnal jinde a za dva dny sem měl doma . Každopádně si další nákup zde rozmyslím
A
Administrator
(Administrátor)
3. 4. 2021
Dobrý den. Objednal jste v jedné objednávce dva produkty. U jednoho bylo uvedeno, že máme skladem, u druhého bylo uvedeno "na objednávku 7-14 dnů". Tyto údaje byly v době objednání v e-shopu a máte je také uvedeny v emailové kopii objednávky, která Vám přišla hned po objednání na email.
Objednávku jste činil 16. 3. v 20:51 hod. Druhý den, tedy 17. 3., v 13:56 hod. jsme Vám zaslali potvrzení termínu dostupnosti, protože jsme zboží objednali a měli celkem jistotu, že do avizovaného termínu doručíme. (Nepsali jsme tedy nic o zdržení, ale naopak jsme potvrdili uváděnou dostupnost - a jak jste sám uvedl, tak zboží bylo odesláno v té nejkratší avizované lhůtě.) Na základě tohoto emailu jste objednávku zrušil, protože jste zjistil, že nemáme zboží skladem. Problém je, že se nic nezměnilo, prostě jste se přehlédl už při objednávce. Uvádění dostupností je transparentní a i pro tyto případy se propisují do emailů - lze tak jednoduše dohledat, kdo má pravdu. Není to slovo proti slovu, je to černé na bílém.
Naše chyba je, že jsme objednávku nestornovali, i když jste psal, že ji chcete zrušit. Váš emailový požadavek jsem dohledal. Chápu, že to nevypadá moc profesionálně. Měl jste to na dobírku, takže Vám nevznikla žádná škoda, my jsme si tím způsobili škodu sami. Tato politováníhodná událost se u nás stává jednou, maximálně dvakrát za deset let. (Což lze doufám poznat z recenzí jiných zákazníků.) Dodatečně se Vám omlouvám za nevystornování objednávky. To ostatní co uvádíte, je nesmysl.
W
wajwi
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2. 4. 2021
super
JŠ
Jiří Šedý
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1. 4. 2021
První obědnávka a spokojenost . Triko bylo velké potřeboval jsem vyměnit . Žadný problém
A pán na prodejně i na telefonu ochotný )). Doporučuju
P
Pavlína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
31. 3. 2021
Spokojena
Š
Šárka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29. 3. 2021
Vše v pořádku a rychlé dodání.
