Aktuálně lze objednat pouze zboží skladem.

GF nutrition GF Training - 400 g

Kód: GF_6182
varianta: Balení: 400 g
Vyprodáno | GF_6183
690 Kč
616 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Směs „Vše v jednom“ určená přímo pro použití před tréninkem. Dvanáct nejúčinnějších látek v maximálních možných dávkách a v optimálním poměru, které posunou Váš trénink za hranice Vašich představ!

GF Training obsahuje v jedné dávce nejen 5g Citrulinu, 4g L-Arginine AKG, 3g Beta Alaninu a další, ale zároveň tělu dodá látky, které při náročném tréninku tělo nezbytně potřebuje. Tato skutečnost odlišuje GF Training od běžných před-tréninkových doplňků, i zde jsme se snažili přidat „něco více“ a tak v jedné dávce GF Training přijmete zároveň 6g aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 pro energizaci, ale zároveň a hlavně pro ochranu svalové hmoty, dále obsahuje téměř 2g vysoce rozvětveného cyklického dextrinu, který má přímou souvislost s energií a výdrží při tréninku a co víc, vysoce rozvětvený cyklický dextrin se vstřebává postupně a tím zajistí konstantní hladinu krevního cukru. Celé této směsi asistuje přítomnost Taurinu (500mg) a vysoké dávky kofeinu (250mg). To vše je navíc obohaceno 250mg vitamínu C, který by rozhodně před tréninkem neměl chybět v žádném suplementačním plánu. Samozřejmostí je použití ingrediencí špičkové kvality a čistoty, v případě aminokyselin použití fermentované formy, to vše bez použití zbytečných balastních látek!

GF Training je zaměřen na před-tréninkovou stimulaci, energizaci, maximální intenzitu tréninku s nárůstem síly a svalové hmoty a to při zachování maximální možné ochrany svalové buňky!

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte užívání GF Training s lékařem. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, nebo pokud užíváte léky na předpis. Neužívejte méně, než šest hodin před spaním. Pokud se u vás objeví závratě, nespavost, třes, bušení srdce, žaludeční obtíže nebo bolest hlavy, ihned přestaňte užívat a vyhledejte lékaře. Nekombinujte s jinými stimulanty! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy s obsahem stimulačních složek určených pro před-tréninkovou přípravu s vysokým obsahem kofeinu a s vitaminem C.

Vhodné pro sportovce.

Nutriční informace

*RHP – Referenční hodnota příjmu

Složení:Obsah ve 100gObsah v jedné dávce (25 gramů)
Citrulin malate 20 g 5 g
L-Arginine AKG 16 g 4 g
Beta Alanine 12 g 3 g
L-Leucine 12 g 3 g
Creatine monohydrate 8 g 2 g
Cyklický Dextrin 6.8 g 1.7 g
L-Isoleucine 6 g 1.5 g
L-Valine 6 g 1.5 g
Glycerol 2 g 500 mg
Taurin 2 g 500 mg
Kofein 1 g 250 mg
Vitamin C 1 g (1252% *RHP) 250 mg (313% *RHP)

Doplněk stravy s obsahem stimulačních složek určených pro před-tréninkovou přípravu s vysokým obsahem kofeinu a s vitaminem C.

Složení ve 100g: Aminokyseliny BCAA 2:1:1 24g, L-Arginin AKG 16g, Citrulin malat 12g Beta Alanine 12g, Creatine monogydrate 8g, Cyklický dextrin 6,8g, Glycerol 2g, Taurin 2g, Kofein 1g, Vitamin C 1g, Creatin monohydrat 800mg, aroma (pomeranč nebo višeň), barvivo (pomeranč - beta karoten, višeň – extrakt z červené řepy), kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sukraloza-sladidlo

Doporučené použití

DistribuceCZ
Balení400 g
Dávkování25 gramů prášku rozmíchejte ve 250 ml neperlivé vody 15 – 20 minut před výkonem. Díky silnému složení a vysokému obsahu stimulantů, doporučujeme otestování tolerance výrobku GF Training užitím poloviční dávky. Nepřekračujte maximální denní dávka 25 gramů! Zapijte dostatečným množstvím vody.
Rozměry obalu (cm)17x12x12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: