Doprava a platba ČR

Zasíláme i na Slovensko, informace o možnostech a cenách dopravy do SK zde.

Ceny dopravy ČR

Dopravné nad 2900 Kč zdarma!

  Objednávka zboží
v hodnotě
do 1000 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
1000 - 2900 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
nad 2900 Kč
Informace
prepravci_doruky 99 Kč 89 Kč ZDARMA Balík Do ruky (Česká pošta): dodání následující pracovní den od odeslání. V případě nezastižení na doručovací adrese je zásilka ponechána k vyzvednutí na poště.
prepravci_napostu 85 Kč 75 Kč ZDARMA Balík Na poštu (Česká pošta): dodání následující pracovní den od odeslání na vybranou poštu. Konkrétní poštu vyberete v průběhu objednávky.
ico_balikovna_1 79 Kč 69 Kč ZDARMA Balíkovna (Česká pošta): dodání následující pracovní den od odeslání na vybranou poštu. Konkrétní poštu vyberete v průběhu objednávky. Výběr je menší než u služby "Na poštu", ale cena je levnější..
prepravci_ppl 99 Kč 99 Kč ZDARMA Kurýr PPL: dodání následující pracovní den od odeslání. Ráno v den doručení chodí SMS s přiblížením časového okna doručení a kontaktem na řidiče. Možnost domluvy na doručení jiný den.
prepravci_ppl 99 Kč 99 Kč ZDARMA Výdejní místa ParcelShop: k vyzvednutí na vybraném výdejním místě druhý pracovní den od odeslání. Konkrétní pobočku vyberete v průběhu objednávky.
logo_ulozenka 79 Kč 79 Kč ZDARMA Výdejní místa Zásilkovna: k vyzvednutí na vybraném výdejním místě za tři pracovní dny od odeslání. Konkrétní pobočku vyberete v průběhu objednávky.
logo_fitexpert_prodejna ZDARMA ZDARMA ZDARMA Osobní odběr na prodejně Ostrava (ul. Mírová 166/23, vedle Vítkovické nemocnice). Informace o prodejně FITexpert v Ostravě. O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni emailem a SMSkou.

 

Výše uvedená tabulka platí pro zásilky do hmotnosti 10 kg. Zásilky vyšší hmotnosti pouze kurýrem PPL za cenu min. 299 Kč.

Dobírka (tzn. platba hotově při převzetí zásilky) a Twisto (odložená platba) je dostupná od ceny zboží 200 Kč, u dobírky se účtuje 60 Kč doběrečné. Dobírku nelze vybrat u Zásilkovny.

Expedice zboží probíhá v pondělí-pátek do 12:00 hod. 

Dostupnost položek je vždy uvedena, zboží označené "skladem" je k okamžité expedici.

V případě objednání zboží s rozdílnou dobou dodání se čeká na naskladnění všech položek a zboží se zasílá naráz v jednom balíku.


Možnosti platby ČR (CZK)

K dispozici je široká nabídka platebních metod.

  • Twisto - odložená platba za 14 dnů (možnost nevyhovující zboží vrátit nebo vyměnit včas bez placení)
  • Dobírka (hotově při předání balíčku přepravcem), +60 Kč, dostupné pro objednávky v hodnotě nad 300 Kč, nedostupné pro Zásilkovnu.
  • Bankovním převodem z účtu na účet (máme účet u FIO banky)
  • Platební kartou (on-line přes zabezpečenou internetovou bránu)

twisto_logo