Sleva 5-15 % pro registrované - Registrujte se a získejte slevu!

Doprava a platba ČR

Ceny dopravy ČR

Dopravné nad 2500 Kč zdarma!

  Objednávka zboží
v hodnotě
do 1000 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
1000 - 2500 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
nad 2500 Kč
Informace
prepravci_doruky 99 Kč 89 Kč ZDARMA Balík Do ruky od České pošty: dodání následující pracovní den od odeslání. V případě nezastižení na doručovací adrese je zásilka ponechána k vyzvednutí na poště.
prepravci_napostu 85 Kč 75 Kč ZDARMA Balík Na poštu od České pošty: dodání následující pracovní den od odeslání na vybranou poštu. Konkrétní poštu vyberete v průběhu objednávky.
prepravci_ppl 99 Kč 99 Kč ZDARMA Kurýr PPL: dodání následující pracovní den od odeslání. Ráno v den doručení chodí SMS s přiblížením časového okna doručení a kontaktem na řidiče. Možnost domluvy na doručení jiný den.
prepravci_ppl 99 Kč 99 Kč ZDARMA Výdejní místa ParcelShop: k vyzvednutí na vybraném výdejním místě druhý pracovní den od odeslání. Konkrétní pobočku vyberete v průběhu objednávky.
logo_ulozenka 79 Kč 79 Kč ZDARMA Výdejní místa Zásilkovna: k vyzvednutí na vybraném výdejním místě za tři pracovní dny od odeslání. Konkrétní pobočku vyberete v průběhu objednávky.
logo_fitexpert_prodejna ZDARMA ZDARMA ZDARMA Osobní odběr na prodejně Ostrava (ul. Mírová 166/23, vedle Vítkovické nemocnice). Informace o prodejně FITexpert v Ostravě. O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni emailem.

 

Výše uvedená tabulka platí pro zásilky do hmotnosti 10 kg. Zásilky vyšší hmotnosti pouze kurýrem PPL za cenu min. 299 Kč.

Dobírka (tzn. platba hotově při převzetí zásilky) a Twisto (odložená platba) je dostupná od ceny zboží 200 Kč, u dobírky se účtuje 40 Kč doběrečné. Dobírku nelze vybrat u Zásilkovny.

Expedice zboží probíhá v pondělí-čtvrtek do 12:00 hod. (V pátek a o víkendu expedice zboží neprobíhá).

Dostupnost položek je vždy uvedena, zboží označené "skladem" je k okamžité expedici.

V případě objednání zboží s rozdílnou dobou dodání se čeká na naskladnění všech položek a zboží se zasílá naráz v jednom balíku.


Možnosti platby ČR (CZK)

K dispozici je široká nabídka platebních metod.

  • Twisto - odložená platba za 14 dnů (možnost nevyhovující zboží vrátit nebo vyměnit včas bez placení)
  • Dobírka (hotově při předání balíčku přepravcem), +40 Kč, dostupné pro objednávky v hodnotě nad 300 Kč, nedostupné pro Zásilkovnu.
  • Bankovním převodem z účtu na účet (máme účet u FIO banky)
  • Platební kartou (on-line přes zabezpečenou internetovou bránu)

twisto_logo