Aktuálně lze objednat pouze zboží skladem.

MMA - Mixed Martial Arts | Nákupní rádce

Pokud sháníte dárek pro bojovníka v MMA nebo potřebujete poradit, co za výbavu koupit pro trénink "smíšených bojových umění", jste zde správně.

Nezapomeňte, že při nákupu u nás na FITexpert.cz můžete získat tyto výhody:

✅ Lhůta na výměnu zboží 30 dní (možno prodloužit na 60 či 90 dní) - případný nevhodný dárek vyměníte po Vánocích
✅ Dopravné zdarma od 2700 Kč
✅ Sleva 5 % na zboží pro registrované zákazníky

MMA - Mixed Martial Arts

Smíšená bojová umění jsou, jak název napovídá, sportovní disciplínou, která kombinuje prvky z různých bojových umění, např. box, kickbox, karate, judo, brazilské jiu-jitsu, muay-thai a další.  V prvopočátku šlo o to v reálném boji ověřit, které bojové umění je nejlepší na světě. Dnes nemůže uspět "jednorozměrný" bojovník, fighteři dnešní doby jsou neuvěřitelně komplexní  a jsou často mistry hned v několika bojových uměních - jde tedy o to, poměřit schopnosti a odpovědět na otázku, kdo je individuálně lepší...či nejlepší na světě :-) Poslední roky jde o celosvětově nejvíce rostoucí sport na planetě. Zápasí se v kleci a cílem je "ukončit" soupeře nebo ho přimět se vzdát, např. škrcením, pákou, údery KO, apod. Nejznámější a nejprestižnější organizace je UFC.
My už jsme za ty roky vybavili spoustu nadšenců do MMA. Od amatérů pro větší profíky. Rádi vybavíme i toho tvého "ememejkaře", pokud pro něj hledáš vhodný dárek, nebo přímo tebe.

Drobné dárky a doplňky pro každého MMA fightera

Na začátek představíme naše tipy na dárky pro fightery, se kterými neuděláte chybu, které se hodí každému a které nejsou finančně náročné. Např. balzámy a masti na zmírnění bolesti namožených svalů, masážní válec či masážní pistole pro jejich uvolnění a regeneraci. Švihadlo pro lepší kardio - nesmí chybět v repertoáru žádného postojáře. Deodorizér se zajímavými grafickými vzory, který zajistí, že vybavení (např. rukavice) nebude zapáchat a prodlouží jejich životnost. Obligátní boxerské bandáže (používají se i v MMA rukavicích), kterých není nikdy dost nebo tip číslo jedna a to reflexní boxovací míček pro individuální trénink koordinace a přesnosti úderů.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

MMA rukavice

Rukavice pro MMA jsou základním vybavením, bez kterého nelze MMA trénovat.  Poskytují ochranu pro ruce jejich držitele a samozřejmě i pro sparinga na druhé straně úderové plochy rukavic :-) Platí, že čím dražší rukavice, tím by měly být kvalitnější a tedy vydržet déle.  Dělí se na klasické MMA rukavice a na sparingové (tréninkové) rukavice (mnohem více chrání ruku a prsty). Oboje si pořídí ti, kteří to myslí s MMA vážně a budou v MMA i soutěžit. Těch bude méně. Jen ty tréninkové rukavice si pořídí hobíci bez závodních ambicí. V naší nabídce naleznete jen kvalitní vybavení od etablovaných značek pro amatéry i profíky. Výběr velikosti probíhá jednoduše, podle nejčastější konfekční velikosti, často jde o dvojvelikosti, čímž se to ještě více zjednodušuje.

TIP: Klidně se odvažte a kupte boxerské rukavice s unikátním grafickým motivem. Nechcete přeci darovat "běžné dělníky", ale něco speciálního!

.
.
.
.
.
.

MMA šortky

MMA šortky nebo také combat kraťasy, fight šortky, apod., můžou být kratší nebo delšího střihu, ale musí být houževnaté a musí bezpečně sedět a neshrnovat se v pase. Většinou používají dvoucestný uzavírací systém se stahovací šňůrkou a překrývajícím suchým zipem. Kraťasy v MMA se často využívají i v jednotlivých disciplínách MMA, např. grapplingu či no-gi jiu-jitsu. Jsou to takové multifunkční kraťasy pro fightery.

TIP: U nás můžete mít přímo i šortky a jiné oblečení, které oblékají nejlepší zápasníci na světě v nejprestižnější MMA organizaci na světě - UFC.

.
.
.
.
.
.

Volnočasové oblečení s tématikou MMA

S tričkem na běžné nošení s motivy MMA nebo nejprestižnější MMA organizace na světě (UFC) nemůžete šlápnout vedle.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

Chrániče holení a nártů

Chrániče holení jsou stěžejní chrániče pro trénink a amatérské zápasy. Je nutno pořídit "plnotučné" chrániče, které budou dostatečně chránit a není radno šetřit - to se pak projeví na kvalitě a životnosti. Jejich velikost lze jednoduše vybrat pouze na základě nejčastější konfekční velikosti v šatníku. 

TIP: Pokud vás netlačí rozpočet, sáhněte po chráničích Venum z řady Elite. Jejich kvalita a ochrana se projeví na každém tréninku.

.
.
.
.
.
.

Chrániče zubů

Chrániče zubů jsou nezbytným vybavením pro jakékoliv kontaktní sporty. Rekonstrukce chrupu je drahý špás a tak by si své zuby měl každý maximálně chránit. Chrániče zubů jsou ve dvou velikostech - pro děti a pro dospělé (respektive od cca 12 let). Vytvarování na chrup daného člověka probíhá tvarováním přímo v puse po tepelném uvolnění materiálu chrániče.

TIP: Nejpřesnější vytvarování a tedy nejlepší pohodlí a ochranu poskytují chrániče zubů Opro s označením Instant Custom-FIT.

.
.
.

Přilby na ochranu hlavy

V bojovém umění, kde tvrdé údery mohou "lítat ze všech stran" je kvalitní ochrana hlavy velice důležitá. My pro vás máme helmy, na které spoléhají i ti nejlepší bojovníci na světě.

.
.
.

Funkční oblečení pro trénink

Ať už jde o jakýkoliv trénink, technický, kardio nebo síla, hodí se funkční sportovní oblečení, na které je spoleh a které přináší lepší komfort. U nás máte na výběr ze stovek produktů světoznámých značek Venum a Under Armour.

.
.
.
.
.
.

Tašky a batohy

Do batohu nebo sportovní tašky? To je na preferenci každého jednotlivce. V něčem se to vybavení na trénink a zápas přenést musí. A proč nemít kvalitní výrobek, který reprezentuje a dělá radost. Existují dokonce konvertibilní tašky, které lze jednoduše nosit jako batoh a naopak. Pro zapálené trénující se hodí část zavazadla s mřížkou pro lepší větrání propocených věcí a samozřejmě zavazadlo musí být dostatečně prostorné pro celou výbavu.

.
.
.

To rozhodně není všechno, co můžeme pro trénink a soutěžení v MMA nabídnout. Jen takový lehký nástřel toho nejdůležitějšího. Prohlédněte si celou nabídku vybavení pro bojové sporty nebo celou nabídku sportovního oblečení.

Při nákupu u nás na FITexpert.cz můžete získat tyto výhody:

✅ Lhůta na výměnu zboží 30 dní (možno prodloužit na 60 či 90 dní) - případný nevhodný dárek vyměníte po Vánocích
✅ Dopravné zdarma od 2700 Kč
✅ Sleva 5 % na zboží pro registrované zákazníky