Prodejna Ostrava

Jak to u nás chodí:

  • Prodej doplňků stravy - možno i bez internetové objednávky. Přijdete, vyberete, zakoupíte.
  • Prodej všeho ostatního (oblečení, vybavení pro bojové sporty, atd.) - pouze s internetovou objednávkou a po výzvě k odběru. Objednáte produkty přes internet s osobním odběrem na prodejně. Vyčkáte, až vám přijde avízo o tom, že je zboží nachystáno (emailem, SMS). Zboží je možno nezávazně vyzkoušet, takže pokud máte pochyby např. o vhodné velikosti oblečení, objednejte obě možné velikosti. Zboží je rezervováno čtyři pracovní dny, pak objednávky rušíme, pokud se nedohodneme jinak.

Otevírací doba 

Středa 22. 2. 23 - otevřeno 12-15 hod.

Pondělí:    9 - 14 hod.
Úterý:   9 - 14 hod.
Středa:   9 - 15 hod.
Čtvrtek:   9 - 13 hod.
Pátek:   9 - 13 hod.
Víkend a svátek   zavřeno

Adresa prodejny FITexpert.cz

Jugoslávská 2957/40
Ostrava
700 30 

mapa_fitexpert

Poloha na Mapy.cz
Poloha na Google Maps
Poloha na Waze

Prostor naší nové prodejny je bývalý prostor obchodu Cyklo Point a vstupní dveře do budovy jsou společné s potřebami pro rybáře. Za těmito prvními dveřmi do objektu se dejte vlevo.

fitexpert_provozovna_ostrava_predek

Ve stejném obchodním komplexu také sídlí a možná znáte: posilovnu Kubík Fitness, Alessandro Barbershop, nebo restauraci Kovárna na Bazaru.

Přestěhovali jsme se cca 2,5 km, ale už toto málo stačilo, že z Vítkovic jsme se dostali do Zábřehu.
Prodejna se nachází na dohled od Lidlu (200 m), kousek od Ostravar Arény (bývalá ČEZ Aréna, 968 m). Kolem vede frekventovaná ulice Výškovická, která spojuje právě tento sportovní svatostánek s nákupním centrem Avion Shopping Park Ostrava (1,6 km, 3 minuty autem), kde naleznete také obchod Ikea. Pokud se vydáte z této strany směrem ke zmíněné multifunkční hale, uvidíte náš obchod ze zadní strany po pravé straně - viz foto níže. Nicméně foto níže není vchod! Jen uvádíme jako orientační bod...

fitexpert_provozovna_ostrava_zadni_pohled

Jak se k nám dostanete MHD

V bezprostřední blízkosti jsou zastávky "Karpatská":

  • tramvaj č.: 2, 7
  • autobus č.: 57

V dochozí vzdálenosti pak zastávky "Dolní":

  • tramvaj č.: 12, 17, 18

Co byste měli vědět

  • Platby: V prodejně je možné platit hotově a běžnými platebními kartami (Visa, Mastercard, ...). Bankomat České spořitelny je cca 50 metrů. My preferujeme platbu kartou, ale je to na Vás ;-)
  • Parkování: Vedle prodejny na veřejném parkovišti (80 m), na nedalekém parkovišti Lidlu (200m), popř. před prodejnou, pokud na to máte koule.