Aktuálně lze objednat pouze zboží skladem.

Box | Nákupní rádce

Pokud sháníte dárek pro boxera nebo potřebujete poradit, co za výbavu koupit pro trénink boxu, jste zde správně.

Nezapomeňte, že při nákupu u nás na FITexpert.cz můžete získat tyto výhody:

✅ Lhůta na výměnu zboží 30 dní (možno prodloužit na 60 či 90 dní) - případný nevhodný dárek vyměníte po Vánocích
✅ Dopravné zdarma od 2700 Kč
✅ Sleva 5 % na zboží pro registrované zákazníky

Box

Kdo by neznal box. Historie boxu sahá až do starověku a olympijským sportem se stal v roce 1904. V dnešní době boxují "hobíci" bez závodních ambicí i sportovci, kteří mají ty nejvyšší cíle.
My už jsme za ty roky vybavili spoustu nadšenců do boxu. Od amatérů pro větší profíky. Rádi vybavíme i toho tvého boxera, pokud pro něj hledáš vhodný dárek, nebo přímo tebe.

Drobné dárky a doplňky pro každého boxera

Na začátek pár tipů na dárky pro boxery, se kterými neuděláte chybu, které se hodí každému a které nejsou finančně náročné. Např. balzámy a masti na zmírnění bolesti namožených svalů, masážní válec či masážní pistole pro jejich uvolnění a regeneraci. Švihadlo pro lepší kardio - nesmí chybět v repertoáru žádného boxera. Deodorizér se zajímavými grafickými vzory, který zajistí, že vybavení (např. boxovací rukavice) nebude zapáchat a prodlouží jejich životnost. Obligátní boxerské bandáže, kterých není nikdy dost nebo tip číslo jedna a to reflexní boxovací míček pro individuální trénink koordinace a přesnosti úderů.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Boxerské rukavice

Boxerské rukavice jsou základním vybavením pro každého boxera.  Poskytují ochranu pro ruce, prsty a zápěstí a samozřejmě i pro sparinga na druhé straně úderové plochy rukavic :-) Jednotlivé boxerské rukavice se liší především materiály. Platí, že čím dražší rukavice, tím by měly být kvalitnější a tedy vydržet déle.  V naší nabídce naleznete jen kvalitní vybavení od etablovaných značek pro každého boxera, profesionálního i úplného začátečníka. Kvalitní boxerky začínají na ceně lehce nad 1000 Kč. Nekupují se podle velikosti (jako např. oblečení), ale podle jejich váhy (v uncích - jednotka Oz) - ta se vztahuje k výkonnosti toho, kdo je používá a jeho hmotnosti. Viz článek Jak vybrat rukavice na box.

TIP: Klidně se odvažte a kupte boxerské rukavice s unikátním grafickým motivem. Nechcete přeci darovat "běžné dělníky", ale něco speciálního!

.
.
.
.
.
.

Boxerské šortky

Boxerské šortky jsou specifické. Hlavně svým střihem. Nerozlučně tak takové šortky patří do výbavy každého pravého boxera.

.
.
.

Volnočasové oblečení s tématikou boxu

S tričkem na běžné nošení s motivy "boxingu" nemůžete šlápnout vedle.

.
.
.

Chrániče zubů

Chrániče zubů jsou nezbytným vybavením pro jakékoliv kontaktní sporty. Rekonstrukce chrupu je drahý špás a tak by si své zuby měl každý maximálně chránit. Chrániče zubů jsou dvojí velikosti - pro děti a pro dospělé (respektive pro 12+). Správné padnutí pak zajistí vytvarování na chrup daného člověka tvarováním přímo na zubech po tepelném uvolnění materiálu zubního chrániče.

TIP: Nejpřesnější vytvarování a tedy nejlepší pohodlí a ochranu poskytují chrániče zubů Opro s označením Instant Custom-FIT.

.
.
.

Přilby na ochranu hlavy

V kontaktním sportu kde tvrdé údery mohou "lítat ze všech stran" je kvalitní ochrana hlavy velice důležitá. My pro vás máme helmy, na které v tréninku spoléhají i ti nejlepší boxeři na světě.

.
.
.

Funkční oblečení pro trénink

Ať už jde o jakýkoliv trénink, technický, kardio nebo síla, hodí se funkční sportovní oblečení, na které je spoleh a které přináší lepší komfort. U nás máte na výběr ze stovek produktů světoznámých značek Venum a Under Armour.

.
.
.
.
.
.

Tašky a batohy

Do batohu nebo sportovní tašky? To je na preferenci každého jednotlivce. V něčem se to vybavení na trénink a zápas přenést musí. A proč nemít kvalitní výrobek, který reprezentuje a dělá radost. Existují dokonce konvertibilní tašky, které lze jednoduše nosit jako batoh a naopak. Pro zapálené trénující se hodí část zavazadla s mřížkou pro lepší větrání propocených věcí a samozřejmě výbava jako boxerské rukavice a přilba se musí do tašky či batohu pohodlně vejít.

.
.
.

To rozhodně není všechno, co můžeme pro trénink a soutěžení v boxu nabídnout. Jen takový lehký nástřel toho nejdůležitějšího. Prohlédněte si celou nabídku vybavení pro bojové sporty nebo celou nabídku sportovního oblečení.

Při nákupu u nás na FITexpert.cz můžete získat tyto výhody:

✅ Lhůta na výměnu zboží 30 dní (možno prodloužit na 60 či 90 dní) - případný nevhodný dárek vyměníte po Vánocích
✅ Dopravné zdarma od 2700 Kč
✅ Sleva 5 % na zboží pro registrované zákazníky