Grenade 50 CALIBRE 580g

Kód: GF_2927
varianta: Balení: 580g, Příchuť: cola
Odesíláme za 5-10 dnů | GF_2927
1 099 Kč
981 Kč bez DPH
varianta: Balení: 580g, Příchuť: ovocná směs
Odesíláme za 5-10 dnů | GF_2396
1 099 Kč
981 Kč bez DPH
varianta: Balení: 580g, Příchuť: ultimate orange
Odesíláme za 5-10 dnů | GF_6269
1 099 Kč
981 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

50 CALIBRE - Grenade

"50 Calibre je střela s přesným zásahem, naprosto dokonalá před-tréninková výbušnina, která nabízí v jednom balení zásobu energie a svalové pumpy na 50 nabitých hardcore tréninků"

50 Calibre vznikl na základě několikanásobně oceněného spalovače tuku a stimulátoru Grenade a obsahuje více než 20 vědecky prověřených přísad ve speciálním stechiometrickém poměru, který vám zaručeně poskytne zničující hladinu energie, vysokou vytrvalost, neuvěřitelné napumpování svalů a ochranu proti katabolickému přetrénování. 50 Calibre sestavil špičkový tým odborníků, který prozkoumal a vyhodnotil veškeré možné přírodní složky, aby tak sestavil ten nejdokonalejší stimulant pro zlepšení fyzického výkonu. "50 Calibre Vám pořádně zvedne adrenalin a napumpuje svaly na nejvyšší možnou úroveň" Jednoduše by se dalo říci, že stačí zamíchat dohromady vysoké dávky pěti nejznámějších složek, jako je například arginin, kreatin, beta-alanin a další. Takto to však opravdu nefunguje, 50 Calibre obsahuje speciální dvacetisložkovou směs, jejímž základem jsou katalyzátory theobromin, citrulin a 1,2,3 trihydroxypropan, jednotlivé složky jako beta-alanin, arginin a další, jsou následně "vyváženy a poskládány" ve speciálním (stechiometrickém) poměru, který garantuje maximální efekt. 50 Calibre obsahuje patentovanou technologii MDS™ (Muscle Defence System; Systém ochrany svalů) – ochrana proti katabolickému přetrénování, která působí proti nadměrnému selhání svalu. Součástí jsou také bikarbonáty a elektrolyty, aby zabránily nežádoucí tvorbě kyseliny mléčné. V rámci NO systému obsahuje 50 Calibre jako základní složku Citrulin, u kterého je prokázána několikanásobně vyšší účinnost oproti Argininu a AAKG, a to z důvodu, že Citrulin není zachytáván a rozkládán v játrech na rozdíl od Argininu, nebo AAKG, takže prostupuje bez problému do krevního oběhu a na arginin se mění až v ledvinách, což umožňuje mnohem intenzivnější tvorbu oxidu dusnatého.

"Další výhoda 50 Calibre je skryta v tom, co neobsahuje." Další výhoda 50 Calibre je skryta v tom, co neobsahuje. V první řadě 50 Calibre neobsahuje neprověřené, nebo levné syntetické složky, jako je např. kreatin ethyl ester a další molekulární kombinace u kterých není prověřená účinnost vědeckými studiemi. Vědecký tým, který se podílel na složení Grenade, se zaměřil také na důkladné prostudování účinku geránia (DMAA – 1,3 dymethylamylamin), které se v současné době do předtréninkových stimulátorů přidává a objevili kromě možných návykových účinků další nepříjemný fakt. Zjistili totiž, že DMAA v kombinaci s kofeinem má vazokonstrikční účinek (to znamená, že zužuje cévy) – což je vlastně protichůdný účinek v jednom produktu s oxidem dusnatým (NO)… hlavním cílem oxidu dusnatého je totiž rozšíření cév (svalová pumpa) tak, aby byl ke svalům zajištěn větší objem krve, tím pádem i více energie a výživy, svaly pak mají lepší výkon a jsou lépe napumpovány. Dále se prokázalo, že DMAA zvyšuje krevní tlak, proto Vás můžeme ujistit, že ho v 50 Calibre nenaleznete!

 

 


Beta alanin (3aminopropionová kyselina, H+ neutralizační aminokyselina): 1 500 mg / 3 000 mg
Beta alanin je neesenciální, neproteinogenní (není běžnou součástí bílkovin) aminokyselina. Užívání této aminokyseliny je nejúčinnější známý způsob, jak zvýšit hladinu karnosinu (dipeptid – dvě složené aminokyseliny)[1]. Karnosin zlepšuje výkon při tréninku tím, že neutralizuje vodíkové ionty (H+), které způsobují pálení ve svalech během intenzivního cvičení. Příliš mnoho H+ brání intenzivnímu cvičení. Tím, že karnosin tyto přebytečné vodíkové ionty zlikviduje, prodlouží délku vysoce intenzivního cvičení a oddálí tak potřebu odpočinku. Je prokázáno, že po 4 týdenní suplementaci beta alaninem, dojde ke zvýšení koncentrace karnosinu o 42 – 65 %, čímž se následně zlepší i svalový výkon1. Několik studií již prokázalo, že beta alanin skutečně zlepšuje výkon při vysoce intenzivním tréninku. Doplňky s beta alaninem výrazně zlepšily svalovou vytrvalost a sílu u veslařů, jejichž trénink je vysoce náročný a intenzivní 2. Jedna studie také uvádí, že beta alanin nejenže zvyšuje výkon, ale zvyšuje také podíl čisté svalové hmoty4. Výkon byl měřen třemi rozdílnými způsoby – VO2 Max (maximální využití kyslíku), doba než dojde k vyčerpání a výkon svalů v daném časovém rámci. I jiné studie prokázaly zvýšení svalové hmoty při používání beta alaninu3. A co je důležité, při používání této aminokyseliny se sníží podíl tělesného tuku nebo zůstane stabilní3,4.

Glycerol: 1 500 mg / 3 000 mg
Synergické dávkování glycerolu s vodou a ostatními složkami způsobuje super-hydrataci (svalová buňka „natáhne“ více tekutin, než když pijeme samotnou vodu)[1]. Také bylo prokázáno, že zvyšuje výkon při tréninku, zvláště pak v horkém prostředí a chrání před dehydratací[1]. Jako takový, glycerol zvětšuje objem svalových buněk a zlepšuje tak plnost svalové hmoty.

Citrulin malát (2-Amino-5-(carbamoylamino) pentanoická kyselina): 1 500 g / 3 000 g
Citrulin je "nepostradatelnou" složkou všech před-tréninkových produktů. Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého ("NO"), zlepšuje výkon během tréninku při posilování, zvyšuje proteinovou syntézu ve svalech, zvyšuje obsah proteinů ve svalech, omezuje únavu, zlepšuje produkci energie a zvyšuje produkci kreatinfosfátu [1,2,3,4,5]. Mnozí čtenáři se již určitě dočetli o tom, že arginin zvyšuje hladinu "oxidu dusnatého" (NO), který rozšiřuje cévy, takže průtok krve je větší. Zvýšená hladina NO zlepšuje výkon při tréninku, sílu a ovlivňuje i další činnosti, které podporují růst svalů (jak již bylo popsáno výše u argininu). Při užívání citrulinu docílíme vyšší hladiny argininu ve svalech, než při užívání samotného argininu, a to z důvodu, že citrulin není metabolizován v játrech, ale na arginin se mění v ledvinách1.
Ve studii, která byla nedávno uveřejněna v časopise "Journal of Strength and Conditioning Research", dosáhli sportovci užívající citrulin malát většího výkonu při vzpírání, a to o více než 50 %2! Sportovci z této skupiny, která užívala citrulin, udávali také menší bolest ve svalech, než sportovci ze skupiny, které bylo podáváno pouze placebo2. Skupina francouzských vědců provedla několik studií na krysách a zjistila, že pokud je k jídelníčku podáván citrulin, vede to k "vyšší proteinové syntéze a k vyššímu obsahu proteinů ve svalech" (růst svalů) a dále pak, že "citrulin je velmi účinný při zvyšování hladiny argininu a zlepšování rovnováhy dusíku3,4". Rovnováha dusíku ukazuje, kolik proteinu je ve svalu.
A na závěr, když byl citrulin malát podáván skupině zdravých mužů, kteří si stěžovali na únavu, nejenže poté udávali menší pocit únavy, ale došlo u nich k 34% nárůstu v poměru produkce oxidační syntézy ATP během cvičení (to je schopnost těla produkovat energii – ATP je tělesné palivo), a o 20% nárůst v obnovení fosfokreatinu po tréninku (fosfokreatin regeneruje ATP)5.

Theobromové kakaové boby (bohaté na flavanoid theobromin): 800 mg / 1 600 mg
Theobromové kakaové boby, jsou bohatým zdrojem flavanoidů, zejména Theobrominu. Některé speciálně připravené extrakty mají velmi vysoký podíl těchto flavonoidů, jež mají silný, oxidační (NO) účinek[1]. Tento účinek oceníme zvláště během cvičení[2,3]. V jedné studii, která byla nedávno zveřejněna v časopise "British Journal of Nutrition", se uvádí, že při podávání doplňku s kakaovými boby, jež obsahují vysoký podíl flavonoidů, byl zvýšen průtok krve během cvičení o více než 80 %.[2].
Tak jak bylo uvedeno již výše u citrulinu (2-Amino-5-(carbamoylamino) pentanoická kyselina) a argininu (2-amino-5-guanidinopentanoická kyselina), oxid dusnatý „NO“ vyrovnává hladinu hormonů, zlepšuje svalovou sílu, podporuje růst svalů a má mnoho dalších žádoucích účinků.

Kreatin monohydrát (N-Amidinosarcosin): 1 520 mg / 3 040 mg
V ergogenních účincích kreatinu dávkovaného těsně před tréninkem jsou obsaženy následující mechanizmy: (1) zvýšení koncentrace kreatinfosfátu ve svalech(PCr), který podporuje okamžitou tvorbu ATP během cvičení, (2) zvýšený podíl resyntézy kreatinfosfátu během a po cvičení díky zvýšení hladiny volného kreatinu, (3) mírné snížení pH ve svalech během cvičení, (4) vystupňování tréninkové zátěže a (5) zvýšení svalové hmoty (maximální silový výkon).

Arginin (2-Amino-5-guanidino-pentanová kyselina): 500 mg / 1000 mg
Arginin je nepostradatelná aminokyselina, která ovlivňuje výkon během cvičení a růst svalů. Do sportovní výživy se běžně přidává hlavně proto, že zvyšuje hladinu oxidu dusnatého a doplňuje tak účinek nejsilnějšího NO stimulátoru citrulinu.
Arginin je výchozím metabolitem syntézy oxidu dusnatého, podílí se na uvolňování nebo funkci hormonů jako je testosteron, IGF-1 růstový hormon a dokonce i hormon snižující cukr v krvi[1,2,3,4]. Přesněji řečeno, tento hormon nemůže bez adekvátního přísunu oxidu dusnatého správně fungovat. A co je ještě důležitější, oxid dusnatý může zvýšit sílu u člověka i zvířat a také bylo prokázáno, že zvyšuje růst svalů u zvířat a samostatných svalů[5,6,7,8]! Vědci, kteří tuto složku studují, věří, že oxid dusnatý se již brzy bude používat pro zlepšení svalové hmoty u pacientů, kteří díky nemoci ztrácejí svalovou hmotu [8]. Již mnoho let je také známo, že oxid dusnatý urychluje hojení ran, zlepšuje regeneraci tkání a snižuje rozpad svalové hmoty[8,9,10,11].
Několik nejnovějších, pečlivě sestavených (dvojitě slepých, placebem kontrolovaných) studií prokázalo, že NO zlepšuje výkon svalů a zvyšuje svalový výkon při vysoce intenzivním cvičení, včetně výrazně lepšího výkonu při vzpírání.[12,13,14].
Mnohé studie také ukazují, že NO se účastní mnoha procesů, během nichž se tělo zbavuje tuku, přičemž první z těchto studií byla provedena již více než před deseti lety[15,16]. A nové studie potvrzují, že arginin opravdu spaluje tuky[17]. Ve studii zveřejněné v americkém časopise“The American Journal of Physiology Endocrinology and Metabolism, se uvádí, že když vědci podávali arginin obézním lidem, ztratili tito obézní mnohem více tuku a dokonce výrazněji zhubli v oblasti pasu[17].

Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina): 250 mg / 500 mg
Taurin je sulfurová organická kyselina, která se nachází ve vysokých koncentracích v zažívacím systému a ve svalech. Ukázalo se, že zvyšuje produkci síly ve svalech a protože hladina taurinu může během cvičení poklesnout, doporučuje se brát taurin před cvičením [1]. Výzkum potvrdil, že taurin má svoji důležitou roli při konrakci svalu. Když byla hlodavcům snížena hladina taurinu, jejich svalová výkonnost se snížila[1].
Na druhé straně, pokud je taurin podáván spolu s kofeinem, nejenže zvyšuje výkon, ale také snižuje podíl kyseliny mléčné ve svalech[2]. Takže stejně jako beta alanin umožní delší nasazení intenzivního cvičení a oddálí nástup bolestivého pálení a únavy.
Důležité také je, že podle studie vedené na katedře zdraví a výživy (the Department of Human Health and Nutritional Sciences) v Ontariu, bylo prokázáno, že když je taurin podáván před cvičením, spálí se během tréninku o více než 16 % tuku.[3]!

Směs BCAA (L-leucin, L-valin, L-izoleucin [v poměru 2:1:1]): 400 mg / 800 mg
BCAA (větvené aminokyseliny) L-leucin, L-izoleucin a L-valin jsou aminokyseliny nezbytné pro růst svalů. BCAA tvoří třetinu svalových bílkovin a jsou to jediné aminokyseliny, u kterých během štěpení dochází k uvolňování energie, kterou následně využívají svalové buňky[1].
Poslední studie prokázaly schopnost L-leucinu „odstartovat“ výstavbu ve svalech, což z ní činí nejdůležitější aminokyselinu pro stimulaci proteinové syntézy (proces růstu svalů)[2]. Z tohoto důvodu obsahuje směs BCAA, jež je použita ve výrobku Grenade .50 Cal, dvakrát více L-leucinu než L-izoleucinu a L-valinu. Nejenže leucin stimuluje růst svalů, ale také se prokázalo, že zvyšuje sílu během tréninku se závažím[2]. Při vytrvalostním tréninku rozdělili britští vědci sportovce do dvou skupin, přičemž jedné skupině byly podávány 4 gramy L-leucinu denně a druhá skupina dostávala placebo. U skupiny, které byl podáván L-leucin, došlo prokazatelně k výraznému nárůstu síly (více než 30 %)[2].
Větvené aminokyseliny se také významně podílí na snížení selhání svalu (katabolismus), vyrovnávají hladinu hormonů a snižují únavu během tréninku[3]. Studie v časopise "International Journal of Sports Medicines" prokázala, že podávání BCAA spolu s argininem výrazně snižuje selhání svalů během tréninku[3]. To je také základem patentované technologie MDS (Muscle Defence System, Systém ochrany svalů), jež je součástí Grenade-.50 Cal, proti katabolickému přetrénování!
V roce 2010 byla provedena další studie, ve které skupina intenzivně trénujících sportovců užívala BCAA. Výsledky prokázaly výrazně vyšší hladinu testosteronu a nižší hladinu kortizolu (jež je příčinou selhání svalu) a to během tréninku i po něm [4]. A nakonec, v několika studiích bylo prokázáno, že BCAA snižuje psychickou únavu, což následně vede k lepší motivaci a vyššímu výkonu během tréninku[5].

Kofein (1,3,7-trimethylxanthine): 275 mg / 550 mg
Kofein má několik důležitých předností, díky nimž je oblíbenou přísadou v před-tréninkových výrobcích a mezi ty nejdůležitější patří fakt, že podporuje uvolňování tuku z buněk[1,2, 3,4,5]. Studie za studií jasně prokazují, že při užívání kofeinu uvolňuje tělo více tuku z buněk a přeměňuje ji na energii. A to jak během tréninku tak také během odpočinku, kdy kofein nutí tělo spalovat vyšší procento tuku[3,4,5,6]. Více spáleného tuku znamená méně tělesného tuku!
Kofein také zvyšuje váhový úbytek. – Studie, která byla zveřejněna v časopise "Obesity Research" ukázala, že "vysoký příjem kofeinu způsobuje ztrátu tělesné hmotnosti díky termogenezi a oxidaci tuku"4.
O kofeinu se také ví, že zlepšuje výkon během tréninku[7]. Už téměř 100 let je známo, že kofein zlepšuje tělesný výkon a desítky studií tento fakt jen potvrzují. Pokud jsme schopni pracovat tvrději a delší dobu, ztratíme více tělesného tuku.
A na závěr, kofein také zlepšuje účinky jiných látek, které se podílejí na spalování tuků, zvláště pak těch, které (jako samotný kofein) zvyšují hladinu adrenalinu a noradrenalinu v těle[8]

Zelený čaj (epigalokatechin, epikatechin galát, epikatechin): 125 mg / 250 mg
Zelený čaj je v současné době pravděpodobně nejdostupnější, nejúčinnější legální spalovač tuku[1,2,3,4,5]. Studie prokazují, že během tréninku zvyšuje množství spáleného tuku a dokonce podporuje vyšší úbytek tuku v oblasti břicha[6,7]. Krom toho, zelený čaj také zvyšuje výkon během tréninku[8]. Takže docílíte obojího, spálíte tuk a váš výkon bude mnohem intenzivnější!

Hořká pomerančová kůra (Citrus Aurantium – obsahuje synefrin): 50 mg / 100 mg
Co může být ještě lepšího, než když při nárůstu svalů dochází také k lepšímu spalování tuků! Kromě toho, že má pomerančová kůra stimulační účinek, přináší také lepší koncentraci, více energie během cvičení a hlavně podporuje spalování tuků!
Jedna z posledních studií, která vyhodnotila všechny vědecké informace týkající se synefrinu, došla k závěru, že přírodní synefrin (z hořké pomerančové/citronové kůry, která je součástí Grenade .50 Cal) účinně spaluje tuky podobně jako efedrin nebo jiné stimulanty, přičemž nemá vedlejší účinky (např. zrychlení tepu, zvýšení krevního tlaku a nervozita)[1].
Hlavním závěrem této nejrozsáhlejší a nejnovější studie bylo, že protože je synefrin vázán mnohem méně než efedrin na některé receptory v těle, nemá při porovnání s efedrinem nebo podobnými látkami skoro žádný vliv na krevní tlak nebo srdeční rytmus. A ještě lepší zpráva je, že jelikož je vázán silněji na ostatní receptory, které kontrolují chuť k jídlu, tělesnou váhu a spalování tuku v těle, považuje se za mnohem lepší alternativu v porovnání s předchozími stimulanty pro spalování tuku! Studie se dále odkazuje na tři jiné studie, ve kterých bylo prokázáno, že synefrin podporuje ztrátu tělesné hmotnosti a další dvě studie, ve kterých se uvádí, že zvyšuje spalování kalorií a zlepšuje metabolické procesy.
Studie na zvířatech prokázaly, že přírodní forma synefrinu (p-synefrin), která se nachází v pomerančové kůře, podporuje váhový úbytek či snižuje váhový přírůstek[2,3,4]. Termogenní efekt (zvýšené spalovaní kalorií) synefrinu (při užití 26 mg) byl prokázán ve 30 studiích[5]. Dále pak nejnovější, dvojitě slepá, namátková, placebem kontrolovaná studie prokázala, že velké dávky synefrinu zvyšují u člověka metabolické procesy během odpočinku, aniž by při tom došlo ke zvýšení srdečního rytmu nebo srdečního tlaku[6].

Niacin (kyselina nikotinová): 20 mg / 40mg
Niacin je esenciální B vitamín, který je znám díky své schopnosti zlepšovat hladinu cholesterolu a při vysokých dávkách způsobuje "nával". Nával je charakterizován zarudlostí a mravenčením na povrchu kůže po 10 až 30 minutách po požití. Částečně je tento efekt způsoben dilatací malých krevních cév, což je zapříčiněno složitou kaskádou reakcí, kterou způsobuje arachidonická kyselina. Takže tento jednoduchý vitamín způsobuje vazolidaci (rozšíření cév) jiným způsobem než oxid dusnatý (toto je tradiční způsob, který preferuje většina před-tréninkových přípravků za účelem stimulace)1.

Americký ženšen (Panax Quinquefolium): 100 mg / 200 mg
Již po dlouhá tisíciletí používá člověk všechny druhy ženšenu jako takový všelék a své nezastupitelné místo má i v tradiční čínské medicíně. A moderní výzkumy jen potvrzují jeho zázračné účinky. Odborný článek uveřejněný v časopise "American Journal of Clinical Nutrition" uvádí, že ženšen zlepšuje "svalovou sílu, příjem kyslíku, kapacitu výkonu, homeostázu, laktát v séru, srdeční rytmus, vizuální a poslechovou reakční dobu, paměť, koncentraci a psychomotorické schopnosti". Studie také uvádí, že tyto účinky byly již "několikrát zdokumentovány"[1].
Nový rozsáhlý výzkum potvrzuje kladné účinky ženšenu a navíc se ukazuje, že se také podílí na produkci oxidu dusičnatého (NO)[2,3,4]. Takže nejenže zlepšuje výkon, ale také přispívá k většímu napumpování svalů.

Extrakt z červené řepy (vysoký podíl dusičnanů): 250 mg / 500 mg
V poslední době se poměrně rychle shromáždilo velké množství různých studií, které potvrzují, že nitráty zlepšují výkon během tréninku[1]. Kulturisté také jistě ocení to, že pomáhají krásně napumpovat svaly. Tyto nitráty zvyšují hladinu oxidu dusičnatého a tím pádem dodávají více kyslíku pracujícím svalům.
Avšak je třeba si také dávat pozor! Nedávná studie účinků nitrátů na cvičení prokázala a varuje, že některé formy nitrátů jsou "zdraví škodlivé"[1]. Jediná forma, kterou vědci plně schvalují, jsou nitráty rostlinného původu, protože ty obsahují dusík, který se do těla uvolňuje pozvolna. V červené řepě se nachází největší koncentrace dusíku v přírodní formě, a právě proto byl tento extrakt použit i ve výrobku .50 Cal.

Glukuronolakton: 100 mg / 200 mg
Glukuronolakton se přirozeně nachází v pojivové tkáni u člověka i zvířat a v rostlinné vláknině. Má mírně detoxikační účinek[1]. Pokud se podává v kombinaci s kofeinem a taurinem (tak jako ve výrobcích Grenade - .50 Calibre), zlepšuje paměť a koncentraci a aerobní a anaerobní výkon[2].

L –Tyrosin: 80 mg / 160 mg
L-tyrosin se řadí k polárním aminokyselinám. Je to stimulační hormon, který podporuje termogenezi spalováním tuků[1]. Tyrosin zvyšuje motivaci a stimulaci pro trénink, zlepšuje výkon, šetří svalový glykogen a zároveň podporuje spalování tuku během cvičení, proto ve výrobku .50 Calibre nesmí chybět.

Bikarbonát draselný: 300 mg / 600 mg
Bikarbonát draselný nejenže snižuje kyselost, která zpomaluje tvorbu kyseliny mléčné způsobené intenzivním cvičením, ale také dopravuje vodu dovnitř všech buněk – včetně buněk svalových [1]. Takže tento doplněk zaručuje delší a intenzivnější trénink a plnější svaly!

Bikarbonát sodný: 200 mg / 400 mg
Bikarbonát sodný se již dlouhou dobu užívá pro zlepšení výkonu během intenzivního tréninku[1,2]. Mnohé zprávy z výzkumu na toto téma uvádějí, že při užívání této látky došlo ke zlepšení "celkového (anaerobního) výkonu" a zdá se, že bikarbonát sodný je účinný zvláště při činnostech, které jsou "velmi intenzivní a vyžadují zapojení širší svalové soustavy"[1,2].

Kyselina listová: 150 mcg / 300 mg
Kyselina listová má schopnost regenerovat tetrahydrofolát, který se spolupodílí na produkci oxidu dusnatého. Oxid dusnatý (neboli "NO") je plyn, který je produkován v těle a rozšiřuje krevní cévy, zvyšuje tak průtok krve a pozitivně ovlivňuje výkon, podporuje hormonální rovnováhu a zlepšuje výstavbu svalů (tak jak již bylo popsáno výše u argininu).

Další složky: kyselina citronová, aroma, barvivo(prášek z červené řepy), sladidlo (sukralóza)

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Nutriční informace

Výživové údaje citronová příchuť:
 
 Počet dávek v balení: 50 x 11,6 g
 100 g
 11,6 g*
 (% DDD)**
 23,2 g
 Energetická hodnota
 905 kJ /  216 kcal
 105 kJ /
 25 kcal
 210 kJ /
 50 kcal
 Tuky
 2,6 g
 0,3 g
 0,6 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 1,8 g
 0,2 g
 0,4 g
 Sacharidy
 21,6 g
 2,5 g
 5 g
  Z toho cukry
 6 g
 0,7 g
 1,4 g
 Vláknina
 < 0,5 g
 < 0,1 g
 < 0,1 g
 Bílkoviny
 23,7 g
 2,75 g
 5,5 g
 Sůl
 521 mg
 60 mg
 120 mg
 Další složky:
 
 
 
 Niacin (nikotinová kyselina)
 172 mg
 20mg (125%) 
 40 mg
 Listová kyselina
 1,3 mg
 150 µg (75%)
 300 µg
 Kreatin Monohydrát (N-Amidinosacrosine)
 13,1 g
 1,52 g
 3,04 g
 Beta Alanin (3-Aminopropionová kyselina,  H+neutralizační aminokyselina)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Citrulin Malát (2-Amino-5-(carbamoylamino)    pentanoická kyselina)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Kakaové boby (bohaté na flavanoly)
 6,9 g
 0,8 g
 1,6 g
 Arginin (2-Amino-5-guanidiono-pentanová kyselina)
 4,3 g
 0,5 g
 1 g
 Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina)
 2,2 g
 250 mg
 500 mg
 Americký ženšen (PanaxQuinquefolium)
 862 mg
 100 mg
 200 mg
 Glycerol (1,2,3-trihydroxypropan)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Červená řepa extrakt
 2,2 g
 250 mg
 500 mg
 Glukuronolakton
 862 mg
 100 mg
 200 mg
 Kofein (1,3,7-trimethylxanthine)
 2,4 g
 275 mg
 550 mg
 Zelený čaj
 (epigalokatechin, epikatechingalát,  epikatechin)
 1,1 g
 125 mg
 250 mg
 L-Tyrosin
 690 mg
 80 mg
 160 mg
 Hořký pomerančový prášek
 (Citrus Aurantium-  obsahuje synefrin)
 431 mg
 50 mg
 100 mg
 Hydrogenuhličitan draselný
 2,6 g
 300 mg
 600 mg
 Hydrogenuhličitan sodný
 1,7 g
 200 mg
 400 mg
 Směs BCAA  (L-leucin, L-valin, L-izoleucin, 2:1:1)
 3,5 g
 400 mg
 800 mg
* 1 porce odpovídá 11,6 g, tj. půl odměrky. Balení obsahuje 50 porcí.
**% Doporučené denní dávky.
 
 
Složení citronová příchuť v 1 porci: Kreatin monohydrát 1,52 g, beta alanin 1,5 g, citrulin malát 1,5 g, glycerol 1,5 g, kyselina: kyselina citrónová, kakaové boby (bohaté na flavanoly) 800 mg, arginin 500 mg, směs BCAA (poměr 2:1:1)(L-leucin, L-valin, L-izoleucin) 400 mg, hydrogenuhličitan draselný 300 mg, aroma, kofein 275 mg, taurin 250 mg, extrakt z červené řepy 250 mg, hydrogenuhličitan sodný 200 mg, extrakt ze zeleného čaje 125 mg, glukuronolakton 100 mg, americký ženšen 100 mg, L-tyrosin 80 mg, sladidlo sukralóza, hořký pomerančový prášek 50 mg, Niacin (kyselina nikotinová) 20 mg, kyselina listová 150 μg.
 
Výživové údaje ovocná příchuť 
 
 Počet dávek v balení: 50 x 11,6 g
 100 g
 11,6 g*  (%DDD)**
 23,2 g
 Energetická hodnota
 905 kJ /
 216 kcal
 105 kJ /
 25 kcal 
 210 kJ /
 50 kcal
 Tuky 
 2,6 g
 0,3 g
 0,6 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 1,8 g
 0,2 g
 0,4 g
 Sacharidy
 21,6 g
 2,5 g
 5 g
  Z toho cukry
 6 g
 0,7 g
 1,4 g
 Vláknina
 < 0,5 g
 < 0,1 g
 < 0,1 g
 Bílkoviny
 23,7 g
 2,75 g
 5,5 g
 Sůl
 521 mg
 60 mg
 120 mg
 Další složky:
 
 
 
 Niacin (nikotinová kyselina)
 172 mg
 20 mg (125%)
 40 mg
 Listová kyselina
 1,3 mg
 150 µg (75 %)
 300 µg
 Kreatin Monohydrát (N-Amidinosacrosine)
 13,1 g
 1,52 g
 3,04 g
 Beta Alanin (3-Aminopropionová kyselina, 
 H+neutralizační  aminokyselina)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Citrulin Malát 
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Kakaové boby (bohaté na flavanol theobromin)
 6,9 g
 0,8 g
 1,6 g
 Arginin (2-Amino-5-guanidiono-pentanová  kyselina)
 4,3 g
 0,5 g
 1 g
 Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina)
 2,2 g
 250 mg
 500 mg
 Americký ženšen (PanaxQuinquefolium)
 862 mg
 100 mg
 200 mg
 Glycerol (1,2,3-trihydroxypropan)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Červená řepa extrakt
 2,2 g
 250 mg
 500 mg
 Glukuronolakton
 862 mg
 100 mg
 200 mg
 Kofein (1,3,7-trimethylxanthine)
 2,4 g
 275 mg
 550 mg
 Zelený čaj (epigalokatechin, epikatechingalát,  epikatechin)
 1,1 g
 125 mg
 250 mg
 L-Tyrosin
 690 mg
 80 mg
 160 mg
 Hořký pomerančový prášek (Citrus Aurantium-  obsahuje synefrin)
 431 mg
 50 mg
 100 mg
 Hydrogenuhličitan draselný
 2,6 g
 300 mg
 600 mg
 Hydrogenuhličitan sodný
 1,7 g
 200 mg
 400 mg
 Směs BCAA (L-leucin, L-valin, L-izoleucin,2:1:1)
 3,5 g
 400 mg
 800 mg
* 1 porce odpovídá 11,6 g, tj. půl odměrky. Balení obsahuje 50 porcí.
**% Doporučené denní dávky.

 
Složení ovocná příchuť v 1 porci: Kreatin monohydrát 1,52 g, beta alanin 1,5 g, citrulin malát 1,5 g, glycerol 1,5 g, kyselina: kyselina citrónová, kakaové boby (bohaté na flavanoly) 800 mg, arginin 500 mg, směs BCAA (poměr 2:1:1)(L-leucin, L-valin, L-izoleucin) 400 mg, hydrogenuhličitan draselný 300 mg, aroma, kofein 275 mg, taurin 250 mg, extrakt z červené řepy 250 mg, hydrogenuhličitan sodný 200 mg, extrakt ze zeleného čaje 125 mg, barvivo betanin, glukuronolakton 100 mg, americký ženšen 100 mg, L-tyrosin 80 mg, sladidlo sukralóza, hořký pomerančový prášek 50 mg, Niacin (kyselina nikotinová) 20 mg, kyselina listová 150 μg.
 
Výživové údaje příchuť  killa cola:
 
 Počet dávek v balení: 50 x 11,6 g
 100 g
 11,6 g*
 (% DDD)**
 23,2 g
 Energetická hodnota
 905 kJ /  216 kcal
 105 kJ /
 25 kcal
 210 kJ /
 50 kcal
 Tuky
 2,6 g
 0,3 g
 0,6 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 1,8 g
 0,2 g
 0,4 g
 Sacharidy
 21,6 g
 2,5 g
 5 g
  Z toho cukry
 6 g
 0,7 g
 1,4 g
 Vláknina
 < 0,5 g
 < 0,1 g
 < 0,1 g
 Bílkoviny
 23,7 g
 2,75 g
 5,5 g
 Sůl
 521 mg
 60 mg
 120 mg
 Další složky:
 
 
 
 Niacin (nikotinová kyselina)
 172 mg
 20 mg (125%)
 40 mg
 Listová kyselina
 1,3 mg
 150 µg (75 %)
 300 µg
 Kreatin Monohydrát (N-Amidinosacrosine)
 13,1 g
 1,52 g
 3,04 g
 Beta Alanin (3-Aminopropionová kyselina,
 H+neutralizační aminokyselina)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Citrulin Malát (2-Amino-5-(carbamoylamino)  pentanoická kyselina)
 13 g
 1,5 g
 3 g
 Kakaové boby (b

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry před tréninkem
Balení: 580g
Hardcore dávkování: Rozmíchejte jednu plnou odměrku (23,2 g) s 300 – 500 ml studené vody, dobře rozmíchejte nebo protřepte. Nápoj vypijte asi 30 min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: