Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1910 hodnocení
5
1859x
4
29x
3
5x
2
4x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2021
Skvělá komunikace podpory, ochota. Určitě jsem zde nenakupoval naposledy.
SM Avatar autora Svatava Martinátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2021
Rychlé dodání , kvalitní zboží , skvělá komunikace . Mohu jen doporučit , určitě nakoupím znovu .
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2021
Velice. Rychlost a spolehlivost.
KB Avatar autora Karin Bědroňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2021
Skvělá komunikace !
IJ Avatar autora Ivo Janda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2021
Sedí dobře
S Avatar autora standa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2021
Perfektní!
J Avatar autora Jakub Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2021
Zatim nejlepsi eshop, kde lze sportovni potreby/odev nakoupit. Rychlost dodani opet do 1 dne od objednani (jiz 6. objednavka do 24h). Nemuzu jen doporucit.
MS Avatar autora Martin Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2021
Ano
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2021
+ Rychlé

Vše ok.
DK Avatar autora Dominik Kacovský Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 15.10.2021
Kvalitní zpracování, na nohou sedí jak mají. Ještě neotestováno v drillu, ale vypadají dobře.
H Avatar autora Honza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.10.2021
Rychlý, vstřícný
RJ Avatar autora Radek Jahoda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.10.2021
Velice rychlé dodání.
K Avatar autora Karlos Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.10.2021
Objednávka byla vyřízena rychle a bez problemů.
Avatar autora Pavla Čermáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.10.2021
Ano byla jsem spokojena
R Avatar autora Roman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
Naprostá spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
Bezproblémový nákup.
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2021
rychlé, vše ok
L Avatar autora Lukas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2021
bez problemu
D Avatar autora DaviD Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2021
Top... Extrémně rychlé doručení a bezprostřední kvalita..... 10/10
R Avatar autora Ruslan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2021
Naprosto spokojenost 10/10

Ovládací prvky výpisu

1911 položek celkem