Rosita Olej z tresčích jater 90 kapslí

Kód: RST_EVCLO90
Značka: Rosita
1 059 Kč 946 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra panenský olej z tresčích jater z tresky obecné v praktické kapslové verzi.
RAW a divoké. Nebylo použito chemické nebo tepelné zpracování.
Tresky jsou získávány udržitelným lovem v čistých vodách v Norsku a olej je získáván nejšetrnější řemeslnou metodou. Výsledkem je čistý přírodní produkt.

Proč olej z tresčích jater?

Je to bohatý zdroj omega-3 (a omega 4, 6, 7, 9 a 11), vitamínu A a vitamínu D. Vše přírodní, nic z toho nebylo do tohoto oleje uměle přidáno.
Tato přírodní "celistvá surovina" je něco, co je součástí stravování předků po celá staletí a je jednou z nejžádanějších superpotravin v přírodě.

Proč Rosita Extra panenský olej z tresčích jater?

Rosita Extra-Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) je nejlepší olej z tresčích jater, který si můžete koupit. Je vyroben výhradně z divoké tresky z nedotčených vod Norska, s důrazem na maximální kvalitu a čistotu. Tento surový, za studena lisovaný a nerafinovaný produkt poskytuje maximum prospěšných živin. Vyroben výjimečnou řemeslnou metodou, která uchovává její cenné živiny.

rosita_olej_proces

Prochází testováním nezávislými laboratořemi pro vyloučení jakékoliv kontaminace.

Co je to EVCLO softgel?

Softgel Extra-Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) obsahuje stejný surový olej z tresčích jater jako tekutá verze. Jsou malé a potaženy 100% rybí želatinovou tobolkou, což usnadňuje polykání. Nevyžadují chlazení. Olej nebyl žádným způsobem zazimován, bělen, deodorován, molekulárně destilován ani rafinován. Budete konzumovat surová a divoká tresčí játra, přesně jak to zamýšlela příroda. Čerstvý olej z tresčích jater bez rybí chuti. Měkké tobolky EVCLO jsou vhodné pro lidi, kteří si své oleje musí brát na cesty. Fungují dobře pro děti nebo pro ty, kteří v době, kdy olej berou, nemají přístup k chlazení. Máme také zákazníky, kteří rádi používají softgely na cestách nebo s sebou v kanceláři. Softgely jsou dražší na porci kvůli vysokým výrobním nákladům na tuto položku, a proto si mnoho našich zákazníků vybírá tekutý olej pro každodenní použití. Tekutina má mnohem lepší hodnotu než měkké gely, až trojnásobné množství omega-3 a vitamínů rozpustných v tucích, když porovnáte obě lahve vedle sebe.

Kapsle byly navrženy pro:

  • Lidi, kteří cestují.
  • Lidi, kteří nemají rádi jemnou chuť rybího oleje
  • Pohodlí
  • Děti

Dávkování

DOSPĚLÍ: 3 tobolky denně nebo podle potřeby, s jídlem. (Láhev s 90 kapslemi vydrží 30 dní)
DĚTI A CITLIVÉ JEDNOTLIVCE: Začněte užíváním 1 tobolky denně s jídlem a v případě potřeby ji zvyšte. DĚTI: 2-3 kapky denně podle potřeby. Softgely mohou být propíchnuty špendlíkem a olejem vytlačen do úst dítěte. Nejlepší je užívat s jídlem.
TEHOTNÍ A OŠETŘUJÍCÍ MATKY: Nepřekračujte více než 1 tobolku denně. Vezměte podle potřeby. Nejlepší je užívat s jídlem. Pro dosažení optimálních výsledků užijte ráno, protože EVCLO obsahuje přirozeně se vyskytující vitamin D, který může ovlivnit kvalitu spánku, pokud se užívá později během dne.

Složení: Extra panenský olej z tresčích jater získaný za studena z přírody ulovených tresek 99,91 % (Gadus Morhua), rozmarýnový extrakt 0,04 % a plné spektrum vitamínu E 0,05 %.
Pomocné látky: kasple softgel (rybí želatina, voda, glycerin)
Alergeny: obsahuje RYBY

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, na tmavém místě. Nedávejte do lednice. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výživové hodnoty
v jedné dávce (3 kapsle)
  % RHP*
Energetická hodnota  15 kcal  0,75 %
Tuky  1,5 g  2 %
 - nasycené tuky  0,5 g  2 %
 - cholesterol  5 mg  2 %
 Vitamín A  1260 IU  25 %
 Vitamín D  127 IU  32 %
 Omega-3 mastné kyseliny  417 mg  †
 - z toho DHA (kyselina dokosahexaenová)  195 mg  †
 - z toho EPA (kyselina eikosapentaenová)  143 mg  †

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).
 Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin vydal v roce 2009 stanovisko, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg.

Doplněk stravy - není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: