Fitness Coffee FITNESS COFFEE 250g - mletá káva

Kód: GF_1836
235 Kč 210 Kč bez DPH
Odesíláme za 5-10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

FITNESS COFFEE byla vytvořena odborníky a znalci kávy. FITNESS COFFEE je 100% přírodní káva, která splní Vaší touhu být zdravý a aktivní. Pouze nejproduktivnější a nutriční doplňky, které jsou přidány do směsi kávy Fitness Coffee Vám napomůžou k zlepšení tréninku, urychlení metabolismu, ke ztrátě přebytečných kil, k urychlení svalového zotavení a zvýšení energetického stupně při silovém tréninku.

V nezávislém testu zpracovaný ve Švédsku, bylo prokázáno, že FITNESS COFFEE obsahuje vyšší množství antioxidantů ve srovnání s jinými nápoji, které jsou známé pro svoji bohatost na antioxidanty. FITNESS COFFEE je 100% přírodní bez jakýchkoliv umělých přísad. Věříme, že den by měl začít zdravě a to Vám poskytne Fitness Káva.

Účinky Fitness Kávy byly testovány v USA na více než 150 dospělých, které jsme požádali, aby vyměnili běžný šálek kávy za šálek Fitness Kávy a zařadili Fitness Kávu do každodenní rutiny. Zkouška byla provedena v průběhu tří měsíčního časového rámce. Tito jedinci začali pít Fitness Kávu 3x denně beze změny jakýchkoliv jiných zvyků, cvičebního režimu nebo nových procesů.

Bylo zajímavé, jak se ukázalo, že patentovaná formule FITNESS COFFEE je velmi prospěšné pro celkovou vitalitu těla. Přidáním směsi FITNESS COFFEE do vašeho denního režimu, Vám můžeme ukázat, jak náš antioxidační nápoj poskytuje nejvíce antioxidantů, které vám pomohou s vašimi cíly při hubnutí.

V testu jenž trval přes tři měsíce, aniž by se změnil jakokoliv denní režim, 83% našich účastníků zhublo:

 • 46% účastníků zhublo mezi 1kg a 2kg
 • 30% účastníků zhublo mezi 2kg a 4kg
 • 4% účastníků zhublo 5kg
 • 3% účastníků zhublo 6kg
 • 0% účastníků přibralo 0kg

Tím, že pijete FITNESS COFFEE budete mít možnost získat výhody mnoha multivitamínů, extra antioxidačních doplňků (zelený čaj, atd.) a nadále pít kávu.

Složení:
Fitness Káva je vysoce kvalitní káva pražená ze zrn Arabica a Robusta včetně následujících přírodních byliny a koření, jenž jsou známy pro zdravé účinky:

Yerba Mate - Je známo, že má významné protirakovinnové účinky, bohatá na fenoly. Vlastnosti Yerba Mate je široce známá po celém světě . In- vivo a in-vitro studie ukazují, Yerba Mate má významné onkologické bojovné protiúčinky. Výzkumníci na University of Illinois (2005) zjistili, že Yerba Mate, je "bohatá na fenolické složky" a "potlačuje ústní rakovinu proliferaci buněk" .

Lékořice - Tato bylina je již dlouho oceňována jako demulcent (uklidňující), pomáhá při vykašlávání (zbavuje hlenu a hlenu z dýchacích cest), a nadále bývá používán zdravotnickým personálem k úlevě respiračních onemocnění (např. alergie, zánět průdušek, bolest v krku a tuberkulóza), při žaludečních problémech (včetně pálení žáhy), při zánětlivých onemocnění, při kožních onemocnění, stresu a problémy s játry.

Máta peprná a Máta sladká - Máta pomáhá proti podráždění žaludku, zpomaluje růst některých bakterií. Další zdravotní výhody jsou připisovány vysokému obsahu manganu, jakož i stopové množství různých jiných živin, jako je železo, vápník, kyselina listová, draslík, tryptofan, hořčík, omega-3 mastných kyselin, riboflavin a copper. Sladká Máta má silnou intenzivní aroma spolu s osvěžující chuťí. Uvolněním svalstva trávicího ústrojí mátový čaj zlepšuje trávení a bolesti břicha.

Skořice – Pomáhá při trávení, může být užitečná při léčbě diabetu, antibakteriální funkce, léčbě žaludečních onemocnění, průjem a může ulehčit nadýmání. Nedávné studie zjistili, že skořice může být užitečná pro ty, kteří trpí diabetem typu II snížení hladiny glukózy v krvi, stejně jako triglyceridů a cholesterolu, všechny důležité faktory pro diabetes sufferers.

Hořký a sladký pomeranč - Používáme jak hořký a sladký pomeranč pro nezaměnitelné aroma. Hořký pomeranč, kterého bylo použito v bezpečném množství ve Fitness Kávě, může pomoci ke zvýšení metabolismu a k usnadnění hubnutí (mnoho vědeckých studií zjistili, že Hořký pomeranč může zlepšit thermogenesys v lidském těle).

Zázvor - Gingiber officinalis byl používán po staletí pro celou řadu výhod. Je to silný antioxidant, a stimuluje produkci energie, zlepšení trávení. Stimulant, lék proti nadýmání, dyspepsie a při nadýmání koliky, zvláště cenný v alkoholických gastritida, cenný při průjmu k uvolnění střeva, může snížit hladinu cholesterolu a léčbě nevolnosti a zvracení.

Kardamon - Je často pojmenován jako "třetí nejdražší " koření na světě (po šafránu a vanilce) a vysoká cena odráží vysokou reputaci tohoto nejpříjemnějšího vonícího koření. Kardamom má silnou, jedinečnou chuť s intenzivní aromatickou vůní. Kardamon je běžnou přísadou v indické kuchyni a v arabském světě kávy. Používáme pouze zelená a bílá semena kardamonu.

Citron sporýš - Známý pro jeho vysoké antioxidační hodnocení vzhledem k obsahu flavonoidů a fenolických kyselin.

Čínský badyán - je diuretikum, lék proti nadýmání, široce používané v čajích na koliky a proti revmatismu. Badyán se pěstuje ve čtyřech provinciích v Číně a sklizí se v období od března do května.

Zelený anýz – U zeleného anýzu bylo prokázáno, že má silný antimikrobiální vlastnosti. Chemické studie ukazují, že antimikrobiální vlastnosti jsou způsobeny díky anetholu, jenž je účinný proti bakteriím, kvasinkám a plísňovým kmenům. Další vlastnosti známé u zeleného anýzu jsou: diuretikum, tonikum a antispamodicum.

Hřebíček - Hřebíček se používá ve vzorci Fitness kávy ke zlepšení chuti a aroma, ale také proto, že jsou karminitivní a zvýšují kyselinu chlorovodíkovou v žaludku a tím zlepšuje peristaltiku a trávení.

Rhodiola rosea – Rhodiola rosey se již po desetiletí využívají v tradiční medicíně Ruska, Švédska, Norska, Francie, Německa a Islandu. Od roku 1961 bylo publikováno více než 180 studií se závěry o sportovcích: zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost, kardiovaskulární a svalové energetické využití času a má farmakologicky relevantní anabolické činnosti. Dále je Rhodiola obecné tonikum pro zlepšení energetické hladiny a pomáhá při stresu a k léčbě určitých stavů, jako jsou deprese, úzkost nebo nežádoucí příznaky menopauzy.

Kurkuma - Kurkuma byla používána před více než tři tisíce let indickými léčiteli k léčbě obezity. Moderní výzkum ukázal, že Kurkuma má příznivý vliv na játra, podporuje tok žluči, která je zodpovědná za rozdělení tuku v potravě. Poslední studie ukazují velmi důležitou funkci kurkumy při degenerativních onemocněních jako je Alzheimerova choroba.

Všechny naše výrobky jsou přírodní. FITNESS COFFEE nemá žádné z těchto přísad :

 •  źádné umělé přísady
 •  žádné umělé barviva
 •  bez umělých aromat
 •  žádné konzervační látky
 •  žádné přidané MSG
 •  bez přidaného cukru
 •  žádný GMO
  • Příprava kávy: Kávu FITNESS COFFEE lze připravit ve formě: překapávané kávy, turecké kávy, kávovarem uzpůsobený vedle zrnkové kávy i na mletou kávu, Cappuccina, kávy Latte, Espressa.

Doporučené dávkování:

 • pro ty nejlepší účinky doporučujeme konzumovat 2-3 šálky kávy denně o hmotnosti 7g na 1 šálek.
 • Složení:  Káva arabica, káva robusta, hořký pomeranč, lékořice, yerbamate, lístky zeleného čaje, máta, sladká máta, sladká pomerančová kůra, skořice, zázvor, kardamonové semínka, lístky citrónu sporýš, čínský badyán, zelený anýz, hřebíček, kořeny rhodiola rosea, kurkuma.
 • Obsah kofeinu ve Fitness kávě: Fitness Káva obsahuje ve formě překapávané kávy 70-100 mg kofeinu, ve formě espressa 50-70 mg kofeinu. Pro srovnání běžná překapávaná káva obsahuje 120-180 mg kofeinu, espreso 90-100 mg kofeinu.
 • Skladování: Chcete-li zachovat čerstvě praženou chuť kávy a zachovat antioxidanty a vysokou úroveň živin, skladujte v chladném a suchém místě. Uvařte kávu a zatěsněte sáček po každém použití.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Nutriční informace

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Sacharidy - uhlohydráty 1.57g
Cukry 0.71g
Energetická hodnota 47.57kcal

Složení: Káva arabica, káva robusta, hořký pomeranč, lékořice, yerbamate, lístky zeleného čaje, máta, sladká máta, sladká pomerančová kůra, skořice, zázvor, kardamonové semínka, lístky citrónu sporýš, čínský badyán, zelený anýz, hřebíček, kořeny rhodiola rosea, kurkuma.

Doporučené použití

DistribuceEU
DávkováníKávu FITNESS COFFEE lze připravit ve formě: překapávané kávy, turecké kávy, kávovarem uzpůsobený vedle zrnkové kávy i na mletou kávu, Cappuccina, kávy Latte, Espressa. Pro ty nejlepší účinky doporučujeme konzumovat 2-3 šálky kávy denně o hmotnosti 7g na 1 šálek.
Balení250g - mletá
Rozměry obalu (cm)15x4x4

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Balení: 250g - mletá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: