VIRIDIAN nutrition Organic Soul Food Greens 100 g

Kód: GF_2010
605 Kč 526 Kč bez DPH
Odesíláme do 4 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Organic Soul Food Greens

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantovanou, certifikovanou čistotou:

 • 100% organický, certifikovaný mladý zelený ječmen
 • 100% organická, certifikovaná mladá zelená pšenice
 • 100% organická, certifikovaná spirulina
 • 100% organická, certifikovaná chlorela
 • 100% organická, certifikovaná alfalfa
 • 100% organické, certifikované mořské chaluhy Wild Wrack)

Tato unikátní, šesti složková směs z kategorie All-In-One Superfood (vše v jednom balení) nabízí kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, chelatovaných minerálů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, super oxid dismutázy a dalších důležitých fytonutrientů. Chlorofyl je znám pro své jedinečné účinky jako je např. okysličení organizmu, protizánetlivé účinky, podpora krvetvorby, podpora rychlého hojení ran a drobných zranění atd... Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo (krvinky), má téměř stejnou strukturu jako chlorofyl.

Zaměření

 • Jeden z nejsilnějších dostupných zdrojů Chlorofylu
 • 100% naturální multivitamin a multiminerál s detoxifikačním účinkem
 • Posílení fyzického zdraví a celkové výkonnosti organizmu (zrychlení regenerace)
 • Detoxifikace (játra, krev, tlusté střevo)
 • "Odkyselení organizmu" (podpora a harmonizace tzv. acidobazické rovnováhy organizmu)
 • Podpora růstu "zdravé" střevní mikroflóry

Potenciální aplikace

 • únavový syndrom, zánětlivé procesy, špatné trávení, překyselení organizmu, vlasy, nehty, kůže…
 • nutriční podpora: sportovní výživa, odbourávání tuku.

Čistota produktu

 • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
 • Všechny složky jsou 100% aktivní
 • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
 • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
 • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

100% ORGANICKÁ SPIRULINA (Arthrospira platensis)

Spirulina představuje jednu z četných forem sladkovodních řas, které rostou v teplejší, alkalické, avšak čisté vodě. Název spirulina je odvozen od latinského názvu pro „spirálu“ a to díky "kudrnaté" struktuře mikroskopických vláken této unikátní řasy. Spirulina obsahuje 69% bílkovin, včetně všech esenciálních aminokyselin.

Navíc je Spirulina jednou z mála rostlin, které jsou zdrojem bioaktivní formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje také vysoké koncentrace dalších nutrietů – aminokyseliny, chelatované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzym SOD, esenciální mastné kyseliny – vše v nejlépe využitelných formách pro náš organizmus.

Spirulina patří do skupiny tzv. modro-zelených řas, díky obsahu důležitých pigmentů chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina jako jedna z mála modro-zelených řas postrádá buněčnou stěnu z celulózy, proto je pro náš organizmus perfektně stravitelná.

Je prokázáno, že při pravidelném dávkování spiruliny dochází také k zaznamenatelnému nárůstu výdrže během fyzického výkonu, dále k aktivní oxidaci podkožního tuku a k nárůstu hladiny tělesného superantioxidantu glutationu.

100% ORGANICKÁ, MLADÁ, ZELENÁ PŠENICE (Triticum aestivum), 100% ORGANICKÝ MLADÝ, ZELENÝ JEČMEN (Hordeum vulgare)

Bohaté zdroje chlorofylu a dalších důležitých nutrietů. Mladá, zelená pšenice obsahuje přes 90 forem minerálních prvků. V celkovém pojetí je terapeutický účinek mladého zeleného ječmene i pšenice téměř identický a vzájemně se doplňuje a posiluje.

Oba zdroje obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin, dále řadu bioaktivních enzymů, včetně super enzymu SOD (Super Oxid Dismutáza), široké spektrum vitamínů a chelatovaných minerálů a dalších hodnotných látek. Mezi nejdůležitějšími lze zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek.

Vysoký obsah chlorofylu má pozitivní účinek na regeneraci tkání a tvorbu červených krvinek. Molekula chlorofylu má obdobnou strukturu, jako molekula krevního barviva hemoglobinu. Další vlastností je výrazný alkalizující efekt v lidském těle. Většina v současné době konzumované stravy způsobuje v lidském organismu kyselou reakci a překyselené tělo je živnou půdou pro řadu chorob a mikrobů. Naše buňky nejsou schopny správně fungovat, pokud se vnitřní pH hodnota nepohybuje v poměrně úzkém rozpětí. Mladý ječmen a pšenice obsahují bazické složky, které díky svému zásaditému charakteru pomáhají kyselé prostředí v těle neutralizovat a tím přispívají k optimálním funkcím organismu.

Mladý zelený ječmen a pšenice podporují také zdravé fungování jaterní tkáně a působí jako "deodorant" střevního traktu.

100% ORGANICKÁ ALFALFA - VOJTĚŠKA LIST (Medicago Sativa)

Alfalfa je hodnotným zdrojem důležitých nutrientů. Jedním z důvodů je hluboká kořenová soustava, takže rostlinka si dokáže "vytáhnout ze země opravdu to nejlepší". Alfalfa je bohatá na obsah důležitých vitamínů, minerálů, karotenoidů, enzymů a chlorofylu.

Alfalfa obsahuje také skupinu fytosterolů, známých pod názvem genistein and formonetin, ty mají harmonizační účinek na hladinu pohlavních hormonů: u žen stimulují a harmonizují produkci estrogenů, u mužů produkci testosteronu.

Vysoký obsah enzymů a chlorofylu má pozitivní účinek na zažívací trakt: antibakteriální působení, tlumení "zápachu", popřípadě křečí atd…

Alfalfa obsahuje také skupinu důležitých saponinů, u kterých je označován pozitivní vliv na snížení hladiny HDL cholesterolu a projevů arteriosklerózy (kornatění tepen).

100% ORGANICKÉ MOŘSKÉ ŘASY ASCOPHYLLUM (Wild Wrack Seaweed )

Tato speciální odrůda mořských řas, je bezkonkurenčním zdrojem makro a mikroprvků, které mohou tvořit až 36% sušiny! Vysoký obsah jodu má pozitivní účinky na činnost štítné žlázy.

Kyselina alginová, představuje speciální komplex nestravitelných polysacharidů pocházejících z této řasy, které vytváří v našem zažívacím traktu gel, tento gel na sebe váže těžké kovy a radioaktivní substance a vychází neporušen ze zažívacího traktu se stolicí. Kyselina alginová má také alkalizující účinek a tlumí tak případné překyselení organizmu.

100% ORGANICKÁ CHLORELLA (Speciálně narušená buněčná stěna – maximalizovaná stravitelnost)

Chlorela je unikátní jednobuněčná řasa, rostoucí v čisté vodě. Základní komponenty chlorely, které prokazují výrazné benefity na zdravotní stav jsou: chlorofyl, beta-karoten a růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má nejvyšší obsah chlorofylu mezi všemi rostlinami a obsahuje také vysoké koncentrace vitamínů, minerálů, nukleových kyselin, aminokyselin, enzymů a dalších fytonutrientů.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Dávkování
Užíváme nejlépe před jídlem. Soul Food Green může mít v některých případech díky intenzivnímu detoxifikačnímu účinku, zejména zpočátku průvodní jevy, např. řidší, zapáchající stolice, což je zapříčiněno očistou střevního traktu (pozitivní projev - odstranění nečistot). Při pravidelném dávkování se však tento stav velmi rychle harmonizuje žádoucím směrem.

Doporučené použití

DistribuceEU
Dávkování1 čajová lžička jednou až dvakrát denně na lačno (1 lžička = 4 gramy), dávku rozmíchejte v 200 ml studené vody a vypijte. Pijte nalačno, 20 minut před jídlem.
Detoxifikační kůraoptimální délka jedné kůry je 4-6 týdnů / Doporučujeme zařadit pravidelnou očistnou kůru jednou za půl roku. Produkt lze kombinovat s přípravky Viridian Detox Box, Fibre Complex with F.O.S.
Standardní, dlouhodobé dávkováníprodukt lze také bez problému dávkovat v dlouhodobém měřítku, jako naturální zdroj důležitých vitamínů, minerálů a fytonutrientů, optimalizujících navíc pH organizmu. V tomto rozsahu postačí dávkování 1x denně
Pozndíky vysoké koncentraci obsahuje každá čajová lžička cca 4g směsi = extra vysoký obsah účinných látek! Doporučujeme porovnat s jinými, konkurenčními zdroji (sušený mladý zelený ječmen), kde jedna čajová lžička obvykle nabízí pouze 1-2 gramy
Balení100 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Balení: 100g
Detoxifikační kůra: optimální délka jedné kůry je 4-6 týdnů / Doporučujeme zařadit pravidelnou očistnou kůru jednou za půl roku. Produkt lze kombino
Pozn: díky vysoké koncentraci obsahuje každá čajová lžička cca 4g směsi = extra vysoký obsah účinných látek! Doporučujeme porovnat s j
Standardní, dlouhodobé dávkování: produkt lze také bez problému dávkovat v dlouhodobém měřítku, jako naturální zdroj důležitých vitamínů, minerálů a fytonutrientů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.